předvýběr.cz

Dělník/Dělnice ve výrobě (RÁDI VÁS ZAŠKOLÍME)

Zveřejněno 26.10.2023

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou ve sportovním odvětví, a díky dobré prosperitě společnosti, hledáme nové kolegy či kolegyně na pozice do výroby - Dělník/Dělnice ve výrobě.

Náplň práce:

  • Práce ve výrobě
  • Obsluha strojů

Požadujeme:

  • Dobrý fyzický stav – práce především ve stoje
  • Logické uvažování a precizní práci při skladbě materiálu
  • Dále zodpovědnost, spolehlivost a hlavně chuť pracovat
  • Práce ve vícesměnném provozu
  • Ostatní Vás rádi naučíme a zaškolíme

Nabízíme:

  • STABILITU – stabilní zaměstnání
  • Dobré a stabilní mzdové ohodnocení
  • Další finanční i nefinanční benefity
  • Čtvrtletní prémie
  • 13. plat
  • Benefitní karta - zaměstnanecká cafeterie (1 000 Kč měsíčně)
  • Závodní stravování
  • (hlavní jídlo vč. polévky a nápoje za 30 Kč, výběr ze 4 jídel)
  • Odměna za nezmetkovost u vybraných pozic
  • 5 týdnů dovolené
  • Parkování v areálu společnosti
  • Půjčovna lyží pro zaměstnance
  • Lyžařský den / sportovní den pro zaměstnance
  • Vánoční dárek
  • E-shop pro zaměstnance s výhodnějšími cenami za sportovní vybavení a oblečení značky HEAD
  • Benzina karta pro levnější tankování
  • Rádi Vás vše naučíme
  • Lokalita: České Budějovice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
České Budějovice
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, 13. plat
Požadované vzdělání:
Základní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..