naše

reference

Profesionální a aktivní přístup


Petra Bojko, HR specialista, Hypoteční banka


Se společností PŘEDVÝBĚR.CZ jsem zahájila spolupráci v minulém roce a zatím ji hodnotím jako velmi přínosnou. Najdete zde všechno, co má personální agentura splňovat: zkušenost, nasazení, flexibilitu, expertní pohled a hlavně rychlou reakci. Jako velmi kladně hodnotím to, že je polečnost stabilní, nemění se mi kontaktní osoba a v případě potřeby vím, na koho se obrátit. Oceňuji zejména velmi dobrou komunikaci a spolupráci s obchodním konzultantem společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ při vyhledávání nových zaměstnanců na pozicích, které se mi nepodařilo obsadit standardním způsobem. Profesionální a aktivní přístup celého týmu nám již zajistil několik nových spolupracovníků. Pokud hledáte kvalitní zaměstnance, mohu tuto agenturu jen doporučit.

Garance počtu vhodných kandidátů.


Pavel Buryánek, Personální ředitel, Madeta


Při počátečním rozhodování o spolupráci s agenturou Předvýběr mě přesvědčila především garance počtu vhodných kandidátů a také zajímavý cenový model spolupráce. Na základě proběhlých kampaní velice pozitivně hodnotím zejména aktivní přístup ze strany konzultanta a samozřejmě i skutečnosti, že se nám podařilo dosáhnout zamýšlených výsledků u náborů.

"PŘEDVÝBĚR.CZ" je velmi efektivní a především ekonomický


Ilona Veselá, HR manager, JCDecaux


Společností PŘEDVÝBĚR.CZ jsme byli osloveni začátkem roku 2009 a od té doby jsme zahájili spolupráci při vyhledávání kandidátů na volné pracovní pozice v naší společnosti. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ pro nás na základě této spolupráce vybírá vhodné kandidáty na jednotlivé pracovní pozice dle našich zadání a provádí první pohovory, na základě kterých pak vybírá a posílá doporučení k osobním setkáním. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ vychází vstříc našim požadavkům, zná naši společnost a její strukturu, čímž je spolupráce jednodušší a rychlejší. "PŘEDVÝBĚR.CZ" elektronickou formou jsme shledali jako velmi efektivní a především ekonomický. Především v tom spočívá výhoda této naší spolupráce. Spolupráci se společností PŘEDVÝBĚR.CZ si proto dovoluji jednoznačně doporučit, po několikáté spolupráci mohu s plnou zodpovědností konstatovat, že pro nás představuje spolehlivost a profesionalitu.

Výsledky všech projektů byly velmi dobré


Radislav Vilím, Generální ředitel, Omron Electronics


Sám jsem si vyzkoušel kolik času a úsilí je třeba věnovat hledání na personálních webech k získání solidního výstupu. PŘEDVÝBĚR.CZ udělá tuto práci za mě. Naprosto skvělý příklad výhodnosti nákupu externí služby. Výsledky všech projektů byly velmi dobré a poptávané pozice se vždy podařilo kvalitně obsadit.

Velmi si této služby ceníme, protože zásadně šetří náš čas a námahu.


Ota Ledvinka, Erpet Group


Rád bych vám tímto vyjádřil poděkování za vaše služby. Z našich zkušeností ze dvou posledních náborů mohu potvrdit, že vámi před-vybraní uchazeči splňují beze zbytku naše požadavky a většina z nich je ihned přijata do pracovního poměru. Velmi si této služby ceníme, protože zásadně šetří náš čas a námahu, dříve vynakládané na výběr vhodných uchazečů o zaměstnání u naší společnosti. Zcela jistě se na vaši agenturu obrátíme i v budoucnu.

Celkový dojem ze služeb je velmi pozitivní


Gabriela Nečasová, Office manager & HR Advisor, Tetrapak


Objednali jsme inzerci a službu předvýběru na 4 týdny na poměrně těžko obsaditelnou pozici technik s AJ z regionu JM, Vysočina, Zlín. Celkem jsme obdrželi 12 životopisů, z nichž bylo 11 relevantních (1 nesplňoval požadavek na region), z nich jsme identifikovali 8 kandidátů, o které bychom měli vážný zájem. 6 z 8 námi oslovených kandidátů potvrdilo pohovor, ostatní 2 již našli nové zaměstnání. Věřím, že vybereme nového kolegu z těchto 6 silných kandidátů. Časový údaj je pro nás na tuto pozici méně důležitý, termín nástupu může být 3 až 4 měsíce od uveřejnění inzerátu. Byla jsem velmi mile překvapena kvantitou i kvalitou kandidátů. PŘEDVÝBĚR.CZ splnil i požadavek vznesený po první dávce kandidátů (celková dodávka byla ve čtyřech etapách, po každém uplynulém týdnu jedna), a to na dodatkové informace o vzdělání a kvalitě znalostí AJ a PC. Celkový dojem ze zakoupených služeb je velmi pozitivní. V takovém množství kvalitních kandidátů jsem si mohla dovolit pár méně kvalitních vyřadit z výběrového řízení. Do budoucna při obsazování volných pozic v naší společnosti budu určitě PŘEDVÝBĚR.CZ považovat za dodavatele na předním místě.“

Profesionálně zvládnutý předvýběr uchazečů


Roman Pleskač, Výkonný ředitel, SPS správa nemovitostí


Cítím potřebu Vám touto cestou zpětně poděkovat za velmi dobře a profesionálně zvládnutý předvýběr uchazečů na post recepčních a asistentek výkonného ředitele naší společnosti. Díky našim specifickým požadavkům na uvedené pracovní zařazení (matky na nebo těsně po mateřské dovolené, poloviční úvazek s možností překrývání či zaskakovat za druhou kolegyni atd.) jsme si nevěděli příliš rady s organizací výběrového řízení. Vaše společnost svým profesionálním přístupem a precizní organizací nejen rozptýlila naše obavy, ale zároveň vhodným předvýběrem zúžila kandidáty na ty nejvhodnější. Díky tomu jsme vlastním výběrem strávili minimum času a s novými kolegyněmi jsme po jejich ročním působení u naší společnosti maximálně spokojeni. Jejich výchozí pozice při tom nebyla jednoduchá, protože jejich předchůdkyně byla velmi schopná a zkušená s letitou praxí. Bohužel z rodinných důvodů byla nucena výrazným způsobem redukovat svou pracovní dobu.

Pomocí služby


Eva Pešková, Personální ředitelka, Servodata


Se společností PŘEDVÝBĚR.CZ spolupracuji od jejího založení, v kontaktu jsem zejména s panem Boudným. Pomocí služby jejich "PŘEDVÝBĚR.CZ" jsme již úspěšně obsadili několik pozic v naší společnosti. Tento typ služby považuji za velmi efektivní z hlediska nákladů a množství potencionálních kandidátů. A když se k tomu přidá profesionalita týmu firmy PŘEDVÝBĚR.CZ, tak je úspěch zajištěn.

Rádi vašich služeb opět využijeme


Tatiana Stanová, Jplus


Druhé kolo s kandidáty proběhlo úspěšně a jednomyslně jsme se shodli na jeho vítězi. Ten naši nabídku přijal a koncem měsíce u nás nastoupí. Pracovní smlouvu již podepsal. Tento samotný fakt potvrzuje, že naše spolupráce byla úspěšná a měla smysl. Z vaší strany všechno proběhlo tak, jak bylo slíbeno, doporučení kandidáti byli vesměs kvalitní uchazeči a přicházeli na pohovor dobře informováni (od vás) o naší firmě i o požadované pozici. Čili o vaší profesionalitě nelze pochybovat a já bych k tomu dodala i to, že naše spolupráce mi byla navíc i příjemná, protože slušné a milé chování, kterého se mi vždy dostalo z vaší strany, dnes lze považovat spíše za výjimku. Takže - ještě jednou vám děkuji, přeji hodně úspěchů ve vaší další práci a budeme-li v budoucnu potřebovat obsadit další pozici, rádi vašich služeb opět využijeme.

Prezentovali dostatek kvalitních kandidátů


Miroslava Bžochová, Colas


Se společností PŘEDVÝBĚR.CZ jsem spolupracovala již na 3 pozicích. Ve všech případech mi na základě předvýběru prezentovali dostatek kvalitních kandidátů. Jejich služby mohu doporučit i pro vysokou úroveň včasné a kvalitní komunikace o požadavcích na kandidáty.

Služeb agentury PŘEDVÝBĚR.CZ hodnotíme pozitivně


Jana Harel, HR Manager MD&D CR/SR, Johnson & Johnson


Služeb agentury PŘEDVÝBĚR.CZ jsme využili na několik různých pozic a hodnotíme je pozitivně. Profily kandidátů odpovídaly našim požadavkům a servis ze strany agentury plně následoval dojednané termíny, podmínky a postupy. Rovněž oceňujeme komunikaci a flexibilitu, kterou agentura projevila. Služby Předvýběru tedy rádi doporučujeme dále.

Mohu doporučit tento druh vyhledávání pracovníků


Martin Hrubeš, Diskus


Službu PŘEDVÝBĚR.CZ používáme již 2 roky a vždy se nám podařilo získat do našeho týmu novou posilu, se kterou jsme byli spokojeni. Proto mohu doporučit i jiným firmám vyzkoušet tento druh vyhledávání nových pracovníků.

Děkuji za spolupráci


Zdenka Schwab, Norske Skog Czech & Slovak Republic


Chci vás informovat o tom, že dnes byla vybrána vhodná kandidátka pro naši společnost. Jedná se o jednu z vámi nabízených možných dam. Nastupuje od pondělí a my jsme velice rádi, že bylo možné výběrové řízení díky vaší pomoci rychle ukončit. Další hledání tudíž není nutné. Děkuji za spolupráci.