Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (37.7 + 24.0) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

Česky EN
| predvyber@predvyber.cz

Sečtěte a zaokrouhlete (14.9 + 34.6) *

Nacházíte se zde: Úvod » Novinky

Novinky

Celý blog

Třetina firem zvýší hodnotu stravenek

14. 11. 2017

Podle online průzkumu Předvýběru.CZ mezi 2979 zaměstnavateli hodlá víc než třetina firem zvýšit hodnotu stravenek poskytovaných zaměstnancům.

Více

Tři stupně drzosti a zmaru

1. 11. 2017

Sestavování vlády ani nové angažmá Jardy Jágra nebudu komentovat. Každý o tom víte dost. Zůstanu u toho, co řeším každý den. Zůstanu u kandidátů na pracovní pozice.
V poslední době se potkávám nejen s nedostatkem kandidátů obecně, ale také s nedostatkem základních lidských vlastností (rozuměj slušného chování). Dovolím si rozdělit kandidáty do několika na sobě nezávislých skupin, i když musím uznat, že se často prolínají nebo dochází k jejich kombinacím.

Více

Lidé o sobě dneska v životopisech říkají pravdu

24. 10. 2017

František Novák začal podnikat před dvanácti lety. Tehdy mu bylo 54 let. Velkou firmu, ve které pracoval vlastně celý život, převzali lidé, se kterými nechtěl pracovat dál. A tak se stal „na stará kolena“ podnikatelem. „Je to strašně jednoduché, když ti nic jiného nezbývá,“ cituje na úvod rozhovoru slova kolegy, jak se cítil, když se ze zaměstnance změnil v byznysmena. I když celý život pracuje v IT, není to nekomunikativní ajťák, jak je známe ze seriálů, ale člověk s velmi lidských přístupem k ostatním.

Více

Nejpružnější na trhu práce jsou obchodníci a lidé z IT, nejméně technici

24. 10. 2017

V říjnovém kole průzkumu mezi personalisty a firemními šéfy se personální společnost Předvýběr.CZ zaměřila na to, jak zaměstnavatelé hodnotí flexibilitu zaměstnanců podle oborů.

Více

Uchazeči o práci se můžou poradit přímo přes Facebook

12. 10. 2017

Personální společnost Předvýběr.CZ spustila novou službu - poradnu pro uchazeče o práci poskytovanou prostřednictvím chatu na Facebooku. Službu mohou využít nejen fanoušci stránky.

Více

Předvýběr.CZ se stal partnerem klubu Technology Florbal Mladá Boleslav

21. 9. 2017

S novou sezónou se partnerem mladoboleslavských florbalistů stala personální společnost Předvýběr.CZ.

Více

Ideální personalista by měl především znát sám sebe

19. 9. 2017

Poznej sám sebe je osvědčená pravda. Když to ale říká Andrea Nichtová, berte to zvlášť vážně, říká to nejen proto, že má za sebou práci v personálce, ale také jako vystudovaná psycholožka. Ráda peče dorty, má ráda černou a modrou barvu a nevěří horoskopům. To poslední jsem zjistil hned na začátku rozhovoru - a tak jsme si raději povídali o psychologii, o personalistice, o lidech a o dortech...

Více

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Na Kozačce 1289/7, 120 00 Praha 2 - Vinohrady.
IČ 28254104, DIČ CZ28254104
OR v Praze, sp. zn. C 125597

Kontaktní údaje
predvyber@predvyber.cz

Mapa

Nahoru