Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (24.4 + 22.2) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (24.6 + 31.5) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

Česky EN Slovensky
| predvyber@predvyber.cz

Sečtěte a zaokrouhlete (4.0 + 26.7) *

Nacházíte se zde: Úvod » Novinky

Novinky

Celý blog

I přes katastrofický nedostatek zaměstnanců jsou jejich očekávání realistická

12. 4. 2018

Lidi nejsou a nebudou, slyšíme ze všech stran. Firmy se předhánějí ve zvyšování mezd a nabídce nadstandardních benefitů. Takový obrázek o trhu práce poskytuje zpravodajství poslední měsíce a děsí firmy hledající zaměstnance. Průzkum, který pro personální společnost Předvýběr.CZ uskutečnila agentura STEM/MARK na Českém národním panelu, ale ukazuje, že očekávání lidí nijak nepřevyšují možnosti firem.

Více

Zákon proti kouření po roce chování lidí nezměnil

12. 4. 2018

Rok poté, co začal platit zákon zakazující kouření ve veřejných prostorech, se chování kuřáků nijak zásadně nezměnilo. Vyplývá to z průzkumu, který pro personální společnost Předvýběr.CZ uskutečnila agentura STEM/MARK na Českém národním panelu.

Více

Od začátku byla favoritkou poroty

22. 3. 2018

Historicky první Školu pohovorů vyhrála studentka České zemědělské univerzity Lenka Dosedělová. Do soutěže se přihlásila jako čtvrtá v pořadí, o dvacet tisíc soutěžila s potenciálními patnácti protihráči. Do finále se dostala jako favoritka soutěže – za všechny soutěžní úkoly dohromady dostala známku 1,7. Porotu zaujala připraveností, houževnatostí a zodpovědností.

Více

Třetina zaměstnavatelů dá práci raději Čechovi než Slovákovi

13. 3. 2018

Uchazeči o práci považují české a zahraniční zaměstnavatele za rovnocenně atraktivní. Víc než třetina personalistů dá přednost českému zaměstnanci před Slovákem. Vyplývá to z březnového online průzkumu, který personální společnost Předvýběr.CZ pravidelně pořádá mezi svými klienty z řad zaměstnavatelů a uchazeči o zaměstnání.

Více

Školu pohovorů vyhrála studentka ČZU Lenka Dosedělová

8. 3. 2018

Výherkyní finále pilotního kola Školy pohovorů se stala Lenka Dosedělová. Kromě cenné zpětné vazby poskytnuté profesionálními personalisty a odborníky na komunikaci si odnesla prémii ve výši 20 000 korun.

Více

Ideální kolega? Lidsky kvalitní člověk

20. 2. 2018

Miroslav Černáč je chemik a obchodník současně. Jeho život trochu připomíná příběhy hrdinů Vladimíra Párala, který patří mezi jeho oblíbené spisovatele - jako provozní chemik získal vysokoškolský diplom až během zaměstnání. Firma, kterou řídí, prodává po celé Evropě speciální plasty, kompozitní materiály a aditiva. S jeho produkty se většina z nás přímo nesetkáme, ale s výrobky jeho zákazníků už ano - ať už jde o kosmetický průmysl, výrobu aut, stavebnictví nebo zdravotnictví. Jak funguje tak specifická firma? A jací jsou chemici?

Více

Jenom desetina lidí nechce pracovat se zaměstnanci seniory

8. 2. 2018

Častým tématem v personalistice je zaměstnávání seniorů. Ačkoli to nikdo nahlas nepřizná, spousta firem nemá zájem o starší zaměstnance. Je k tomu ale reálný důvod? Podle průzkumu, který realizovala agentura STEM/MARK pro personální společnost Předvýběr.CZ, naprostá většina zaměstnanců oceňuje, pokud jsou součástí firemního týmu i seniorní kolegové.

Více

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Na Kozačce 1289/7, 120 00 Praha 2 - Vinohrady.
IČ 28254104, DIČ CZ28254104
OR v Praze, sp. zn. C 125597

Kontaktní údaje
predvyber@predvyber.cz

Mapa

Nahoru