Advent v New Yorku byl fajn. Ale nakonec jsme rádi doma

17.12.2023 blog

Advent v New Yorku byl fajn. Ale nakonec jsme rádi doma

Už dlouho jsem nic nenapsal, tak jsem si řekl, že dám na papír předvánoční cestu s rodinou do New Yorku. Výlet jsme si vymysleli už dávno a toto léto si to definitivně potvrdili. Manželka Simona i děti Fanda a Agáta chtěly vidět vánoční strom před Rockefeller Centrem. Kevin (Sám doma) už tam byl za poslední roky několikrát a oni ještě ne. Je čas vyrazit.


Třetí zlato!

09.04.2022 blog

Třetí zlato!

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav je mistrem Livesport Superligy 2021/2022


Soutěžte s Předvýběrem.CZ a najděte si přes léto lepší práci!

09.07.2021 blog

Soutěžte s Předvýběrem.CZ a najděte si přes léto lepší práci!

Je dost pravděpodobné, že jste se svojí prací spokojení. To přece ale není důvod porozhlédnout se, jestli na vás někde nečeká džob snů. Nic za to nedáte ‒ a naopak zdarma můžete získat nějaké výhody a když budete mít štěstí, čeká na vás i dvacetitisícová odměna!


Mistři!

12.06.2021 blog

Mistři!

Český florbalový titul podruhé v historii patří Mladé Boleslavi. Tým Předvýběr.CZ Florbal MB v sobotním Superfinále 2021 vyhrál 6:3 nad 1. SC TEMPISH Vítkovice a navázal na zlato z roku 2018. Celkově je to desátá medaile Bolky v nejvyšší soutěži.


Jsme v Superfinále!

05.06.2021 blog

Jsme v Superfinále!

Už příští sobotu 12. června se v pražské O2 areně utká hvězdný tým #MadeinBolka v Superfinále 2021 s ostravskými Vítkovicemi. V Předvýběru.CZ všichni držíme Bolce palce.


10.03.2021 blog

Home office je placená dovolená

Práce z domova je pro mě jednoznačně dobrý sluha a zlý pán. Jsou situace, kdy nám nárazově může home office pomoci, ale v dlouhodobém horizontu je spíše na škodu.


01.09.2020 blog

Vším, čím jsem byl, byl jsem rád

Už dlouho jsem měl v plánu dát dohromady seznam svých brigád. Seznam činností, které mi vydělávaly peníze, formovaly mě a ukazovaly mi cestu života, kam se vydat nebo kam se naopak určitě nevydat.


19.06.2020 blog

Korona za korunu

Pro restaurace znamenal koronavirus opravdový sešup. Ty fungující se vrátily do normálního režimu, ale podniky zaměřené na zahraniční turisty se ještě „neprobudily“.


24.01.2020 blog

Člověk, který štěká, nekouše

Osobní kontakt je k nezaplacení. Lépe se domluvíte s tím, s kým se setkáte. Tak si pouze nepište a raději si to řekněte z očí do očí.


18.06.2019 blog

Staví vám dům cikán nebo Ukrajinec?

A rohlíky a pivo nakupujete ve večerce u Němce nebo u Vietnamce? Menšiny nezmiňuju, abych rozdmýchával nějaké nálady, ale ptám se: proč u nás někteří pracovat můžou, ale nechtějí ‒ a jiní chtějí, ale nemůžou?