naše

reference

Přínosná spolupráce


Eva Fišerová, HR / Marketing Manager, Arkance Systems CZ s.r.o.


S firmou Předvýběr spolupracujeme od minulého roku. Tato spolupráce je pro nás přínosná. Byli nám doporučeni vhodní kandidáti na pozice, které se nám vlastními silami nedařilo obsadit. Vyhovuje nám systém zasílání CV, ze kterých si již sami vybíráme zajímavé uchazeče. Oceňujeme vstřícné jednání a rychlou komunikaci.

Aktivní přístup


Věra Nikitinová, HR Manager, OKTAGON MMA


Se společností předvýběr.cz spolupracujeme od léta 2022 na některých specifických pozicích. Spolupráce nás oslovila zejména pro odlišný přístup nastavení ceny za služby, možnost oslovení velkého množství kandidátů z různých zdrojů a především aktivní přístup a komunikaci z jejich strany k vyladění vzájemné spokojenosti, za což jim patří velký dík.

Obchodník = Partner


Táňa Panýrová, Personální ředitelka. AHC a.s.


Se službami PŘEDVÝBĚRU jsem velmi spokojená - jejich obchodník = můj partner vždy dokáže přesně pochopit, jakého člověka hledáme, i když mnohdy si profil ujasňuji až při zadávání. A co víc - je schopen naprosto přesně požadavek předat kolegyním, které kandidáty PŘEDVYBEROU. Ještě se nestalo, že by nám do firmy poslali nevhodného kandidáta. Kandidáti přicházejí na pohovor namotivovaní, se znalostí naší firmy a s docela přesnou představou toho, co by měli u nás dělat. PŘEDVYBRANÍ kandidáti se stávají našimi novými kolegy. A z toho jsem nadšená. Moc děkuji

Proaktivní přístupy konzultantů


Simona Ritomská, HR Support, Norgren


V průběhu celé spolupráce s personální agenturou PŘEDVÝBĚR.CZ jsme byli nesmírně spokojení s kvalitou doporučovaných zájemců, pravidelnou komunikací, která byla vždy příjemná a také s proaktivním přístupem konzultanta.

Předvýběr je skvělá služba


Jiří Valášek, jednatel, SPECIAL TURBO a.s.


Předvýběr je skvělá služba, která šetří čas i peníze. Nyní s nimi děláme již 4. pozici z nichž jsme 2 úspěšně rychle obsadili. Výhodou je, že nejen inzerují na všech dostupných serverech, ale také, že prověří kandidáty a k nám se pak dostane jen skutečně vážný zájemce o práci.

Výhodná cenová politika


Markéta Wernerová, Provozní ředitelka, SAMAK


S personální agenturou PŘEDVÝBĚR.CZ jsem navázala spolupráci v minulém roce, kdy se naše cesty setkaly a vznikla tím velmi přínosná spolupráce pro naši skupinu. Vyhovuje nám nejen cenová politika, ale i rozsah poskytovaných služeb a aktivní komunikace. Předvybraní uchazeči splňují námi definovaná kritéria a poskytované komplexní služby nám šetří čas i kapacity pro jinou agendu. Ve spolupráci s agenturou jsme obsadili již několik pracovních pozic. Ráda bych tímto vyjádřila poděkování za vaše služby a doporučuji vás dále pro spolehlivost i profesionální přístup ke klientovi.

Vyzkoušet něco nového


Robert Šejnoha, Managig Director, Vygon Czech Republic s.r.o.


Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ jsme si vybrali, jelikož jsme chtěli vyzkoušet něco nového při náboru zaměstnanců. A vyplatilo se!
Velice rychle pochopili naše potřeby a zajistili nám dostatečný počet kvalitních a prověřených kandidátů. Ceníme si rychlé a spolehlivé spolupráce, podpořené zájmem o naše potřeby a aktivní komunikací.

Konštruktívna spätna väzba


Eva Šnircová, Group Sales Director, Store Media s.r.o.


Ďakujem za úspešnú spoluprácu. Jednak vo vašej aktívnej angažovanosti, zasielaní kvalitných životopisov a v závere veľmi konštruktívnej spätnej väzbe, ktorú sme si dali jednak počas procesu, ale aj osobne. Teším sa na ďalšie projekty s vami.

Vysoce specializované pozice


Martina Mlejnková Dyntarová, Vedoucí odboru lidských zdrojů, TOS VARNSDORF a.s.


Při obsazování vysoce specializovaných pozic jsme využili služeb společnosti PŘEDVÝBĚR CZ. Oceňuji zejména profesionální přístup konzultanta, výběr kandidátů a reporty. Společnost PŘEDVÝBĚR CZ nám zajistila možnost vybrat si nové spolupracovníky přesně podle našich požadavků. Spolupráci se společností PŘEDVÝBĚR CZ doporučuji.

Ekonomicky výhodná spolupráce


Iveta Chmielová Dalajková, HR Manager, Champion International Czech Incorporated, s.r.o.


Naše firma spolupracuje s agenturou Předvýběr.CZ přes dva roky. Obsadili jsme společně velmi rychle všechny klíčové pozice a plánujeme obsazovat další. Z hlediska času a nákladů je pro mě tato spolupráce ekonomicky výhodná. Jsme startupová, rychle rostoucí, mezinárodní společnost - proto mi nestačí dodat jen relevantního odborníka s praxí. Ve 100% je mi doporučen aktivní a nadšený kolega, připravený "chrlit" jeden nápad za druhým a zároveň parťák, který "zapadne" v kulturně různorodém týmu. Svým předvýběrem jdou přímo "na komoru", protože se umí vcítit do našich potřeb.
Proto si dovolím napsat, že Predvýběr.CZ není jen skupina profíků, ale hlavně srdcařů a fajn kolegů, co uchazeče převedou přes pomyslný most k práci snů k oboustranné spokojenosti, a právě i tím předcházím fluktuaci v naší společnosti.

Profesionální a aktivní přístup


Petra Bojko, HR specialista, Hypoteční banka


Se společností PŘEDVÝBĚR.CZ jsem zahájila spolupráci v minulém roce a zatím ji hodnotím jako velmi přínosnou. Najdete zde všechno, co má personální agentura splňovat: zkušenost, nasazení, flexibilitu, expertní pohled a hlavně rychlou reakci. Jako velmi kladně hodnotím to, že je polečnost stabilní, nemění se mi kontaktní osoba a v případě potřeby vím, na koho se obrátit. Oceňuji zejména velmi dobrou komunikaci a spolupráci s obchodním konzultantem společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ při vyhledávání nových zaměstnanců na pozicích, které se mi nepodařilo obsadit standardním způsobem. Profesionální a aktivní přístup celého týmu nám již zajistil několik nových spolupracovníků. Pokud hledáte kvalitní zaměstnance, mohu tuto agenturu jen doporučit.

Garance počtu vhodných kandidátů.


Pavel Buryánek, Personální ředitel, Madeta


Při počátečním rozhodování o spolupráci s agenturou Předvýběr mě přesvědčila především garance počtu vhodných kandidátů a také zajímavý cenový model spolupráce. Na základě proběhlých kampaní velice pozitivně hodnotím zejména aktivní přístup ze strany konzultanta a samozřejmě i skutečnosti, že se nám podařilo dosáhnout zamýšlených výsledků u náborů.

"PŘEDVÝBĚR.CZ" je velmi efektivní a především ekonomický


Ilona Veselá, HR manager, JCDecaux


Společností PŘEDVÝBĚR.CZ jsme byli osloveni začátkem roku 2009 a od té doby jsme zahájili spolupráci při vyhledávání kandidátů na volné pracovní pozice v naší společnosti. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ pro nás na základě této spolupráce vybírá vhodné kandidáty na jednotlivé pracovní pozice dle našich zadání a provádí první pohovory, na základě kterých pak vybírá a posílá doporučení k osobním setkáním. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ vychází vstříc našim požadavkům, zná naši společnost a její strukturu, čímž je spolupráce jednodušší a rychlejší. "PŘEDVÝBĚR.CZ" elektronickou formou jsme shledali jako velmi efektivní a především ekonomický. Především v tom spočívá výhoda této naší spolupráce. Spolupráci se společností PŘEDVÝBĚR.CZ si proto dovoluji jednoznačně doporučit, po několikáté spolupráci mohu s plnou zodpovědností konstatovat, že pro nás představuje spolehlivost a profesionalitu.

Výsledky všech projektů byly velmi dobré


Radislav Vilím, Generální ředitel, Omron Electronics


Sám jsem si vyzkoušel kolik času a úsilí je třeba věnovat hledání na personálních webech k získání solidního výstupu. PŘEDVÝBĚR.CZ udělá tuto práci za mě. Naprosto skvělý příklad výhodnosti nákupu externí služby. Výsledky všech projektů byly velmi dobré a poptávané pozice se vždy podařilo kvalitně obsadit.

Velmi si této služby ceníme, protože zásadně šetří náš čas a námahu.


Ota Ledvinka, Erpet Group


Rád bych vám tímto vyjádřil poděkování za vaše služby. Z našich zkušeností ze dvou posledních náborů mohu potvrdit, že vámi před-vybraní uchazeči splňují beze zbytku naše požadavky a většina z nich je ihned přijata do pracovního poměru. Velmi si této služby ceníme, protože zásadně šetří náš čas a námahu, dříve vynakládané na výběr vhodných uchazečů o zaměstnání u naší společnosti. Zcela jistě se na vaši agenturu obrátíme i v budoucnu.

Profesionálně zvládnutý předvýběr uchazečů


Roman Pleskač, Výkonný ředitel, SPS správa nemovitostí


Cítím potřebu Vám touto cestou zpětně poděkovat za velmi dobře a profesionálně zvládnutý předvýběr uchazečů na post recepčních a asistentek výkonného ředitele naší společnosti. Díky našim specifickým požadavkům na uvedené pracovní zařazení (matky na nebo těsně po mateřské dovolené, poloviční úvazek s možností překrývání či zaskakovat za druhou kolegyni atd.) jsme si nevěděli příliš rady s organizací výběrového řízení. Vaše společnost svým profesionálním přístupem a precizní organizací nejen rozptýlila naše obavy, ale zároveň vhodným předvýběrem zúžila kandidáty na ty nejvhodnější. Díky tomu jsme vlastním výběrem strávili minimum času a s novými kolegyněmi jsme po jejich ročním působení u naší společnosti maximálně spokojeni. Jejich výchozí pozice při tom nebyla jednoduchá, protože jejich předchůdkyně byla velmi schopná a zkušená s letitou praxí. Bohužel z rodinných důvodů byla nucena výrazným způsobem redukovat svou pracovní dobu.

Rádi vašich služeb opět využijeme


Tatiana Stanová, Jplus


Druhé kolo s kandidáty proběhlo úspěšně a jednomyslně jsme se shodli na jeho vítězi. Ten naši nabídku přijal a koncem měsíce u nás nastoupí. Pracovní smlouvu již podepsal. Tento samotný fakt potvrzuje, že naše spolupráce byla úspěšná a měla smysl. Z vaší strany všechno proběhlo tak, jak bylo slíbeno, doporučení kandidáti byli vesměs kvalitní uchazeči a přicházeli na pohovor dobře informováni (od vás) o naší firmě i o požadované pozici. Čili o vaší profesionalitě nelze pochybovat a já bych k tomu dodala i to, že naše spolupráce mi byla navíc i příjemná, protože slušné a milé chování, kterého se mi vždy dostalo z vaší strany, dnes lze považovat spíše za výjimku. Takže - ještě jednou vám děkuji, přeji hodně úspěchů ve vaší další práci a budeme-li v budoucnu potřebovat obsadit další pozici, rádi vašich služeb opět využijeme.

Prezentovali dostatek kvalitních kandidátů


Miroslava Bžochová, Colas


Se společností PŘEDVÝBĚR.CZ jsem spolupracovala již na 3 pozicích. Ve všech případech mi na základě předvýběru prezentovali dostatek kvalitních kandidátů. Jejich služby mohu doporučit i pro vysokou úroveň včasné a kvalitní komunikace o požadavcích na kandidáty.

Mohu doporučit tento druh vyhledávání pracovníků


Martin Hrubeš, Diskus


Službu PŘEDVÝBĚR.CZ používáme již 2 roky a vždy se nám podařilo získat do našeho týmu novou posilu, se kterou jsme byli spokojeni. Proto mohu doporučit i jiným firmám vyzkoušet tento druh vyhledávání nových pracovníků.