PŘEDVÝBĚR.CZ

S kým rádi spolupracujeme

Kurzy první pomoci PrPom

 

Poprvé jsme ve firmě uspořádali zážitkové kurzy první pomoci v roce 2018. Akce proběhla v uvolněné atmosféře, ale s velkou dávkou soustředění a empatie. Připomněli jsme si základy první pomoci a to nejen teoreticky, ale hlavně prakticky v modelových situacích, které jsem všichni hráli naplno. Celý den byl pro nás pro všechny neopakovatelným zážitkem, takže jsme se rozhodli kurzy každoročně opakovat, i když pokaždé s trochu jiným zaměřením. Moc děkujeme firmě PrPom za jejich práci!

www.prpom.cz

Kurzy první pomoci PrPom

INSTE

 

Nemáme vlastního „ajťáka“, ale využíváme spolehlivého externího dodavatele kompletních IT služeb, jako je např. správa počítačové sítě včetně poštovního serveru, úložiště a servisu našich počítačů.

www.inste.cz

INSTE

Dobrá nálada

 

Vrchní dodavatel vína pro naše klienty a pro všechny akce, které pořádáme. Je to náš nejstarší dodavatel, se kterým spolupracujeme od samého vzniku Předvýběru.CZ.

www.dobranalada.com

Dobrá nálada

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

 

Stali jsme se členy proto, že víme, že mezi obchodními komorami v Česku je nejsilnější, ale i proto, že Německo je náš významný soused, se kterým sdílíme nejdelší hranici i kulturní blízkost, je naším nejvýznamnějším obchodním partnerem a náš zakladatel má dlouholetý kladný vztah k německým zemím.

www.cnopk.cz

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Czech Cool Trade

 

Od léta 2021 jsme členy Czech Cool Trade, což je poradenská společnost, která svým firemním členům poskytuje služby aktivního monitoringu, realizaci dotací, finančních nástrojů, efektivní obchodní a marketingovou podporu. Vytváří prostor pro budování byznys vztahů na exkluzivních networkingových akcích a zakládá si na profesionalitě, podnikatelské a společenské odpovědnosti.

www.cct.cz

Czech Cool Trade

e.vox

 

Komunikaci považujeme za důležitou. Svěřili jsme ji odborníkovi se zkušenostmi ekonomického žurnalisty i marketingového manažera, který pro nás dneska udržuje vztahy s novináři, píše tiskové zprávy a články, newslettery pro klienty a zájemce o práci, organizuje workshopy a pracovní snídaně a vůbec zajišťuje všechno, co se týká marketingu a public relations.

www.evox.space

e.vox