PŘEDVÝBĚR.CZ

Podporujeme nejenom sport

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

 

Od sezóny 2020/21 jsme generálním partnerem florbalového klubu mistrů Superligy. S velkým nadšením jsme společně prožívali už zisk prvního titulu, partnerem klubu jsme totiž byli už předchozí tři ročníky. Na začátku příběhu byl náš tehdejší konzultant Milan Peterka, který je trenérem gólmanů mladoboleslavského týmu.

www.florbalmb.cz

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

Cykloklub Kněžice

 

Podporujeme i lokální sportovní aktivity, už tradičně patříme k hlavním sponzorům závodu Bike Maraton Kněžice. Zdejší cykloklub byl první, s kým jsme navázali dlouhodobé partnerství.

www.cykloknezice.cz

Cykloklub Kněžice

Dobré víly dětem

 

Dobré víly se od roku 2015 věnují dětem z dětských domovů, podporují pěstounské, hostitelské a neúplné rodiny. Dobrovolníci děti navštěvují pravidelně každý týden v jejich domovech, věnují se jim individuálně a dávají jim svůj čas, pozornost a lásku. Pomáhají s doučováním, organizují vzdělávací a zážitkové akce. Osobním a kamarádským přístupem podporují v dětech zájem o osobní rozvoj. Vedou je k získání větší sebedůvěry a tím zvyšují možnost jejich uplatnění po ukončení pobytu v dětském domově.

www.dobrevily.cz

Dobré víly dětem

Cesta z krize

 

Předvýběr.CZ pomohl odvrátit zkrácení provozu bezplatných krizových linek. Cesta z krize funguje od roku 2012 a provozuje dvě bezplatné nonstop služby: linku 116 000, kde pomáhají dětem, rodičům a učitelům řešit šikanu, sexuální zneužívání a týrání dětí, a také linku 116 123, kde pomáhají se zvládáním úzkostí, psychických onemocnění nebo ztráty smyslu života.

www.cestazkrize.net

Cesta z krize

Kolo pro Adama

 

Sportovní výzva odstartovala v roce 2020 na podporu Adama Kuthana, mladého klučiny, který se zamiloval v 10 letech do speciálního kola od neziskové organizace Černí koně.

www.koloproadama.cz

Kolo pro Adama

Černí koně

 

Černí koně vyrábějí speciální jízdní kola a další pomůcky, hlavně pro děti, a organizují seriál závodů Alexova velká cena, na kterých spolu závodí děti s handicapem i bez.

www.cernikone.cz

Černí koně

Akordum

 

Předvýběr.CZ se stal generálním partnerem ženského pěveckého sboru Akordum. V Praze-Uhříněvsi ho založil hudební skladatel, dirigent a student Pražské konzervatoře Jiří Trtík, od roku 2016 sbor vede Ondřej Kunovský, rovněž student Pražské konzervatoře.

www.akordum.cz

Akordum