předvýběr.cz

Sales manager/ka !PŘÍLEŽITOST!

Published 04.03.2024

Pro našeho významného klienta, českou společnost zabezpečující dodávku elektrické energie a zemního plynu na území České republiky, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Sales manager/ka.

Hledáme člověka, který má obchodního ducha a chce v rámci obchodu růst či zkušeného obchodníka, který přinese své zkušenosti a kontakty. Vše oceníme a individuálně ke všemu přistoupíme.

Co vás čeká?

  • správa vlastního portfolia zákazníků
  • vyjednávání s klienty
  • uzavírání smluv
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • plnění zadaných cílů
  • podílení se na marketingových a prodejních strategiích

Co očekáváme?

  • pozitivní vztah k obchodu a "tah na branku"
  • reprezentativní vystupování
  • samostatnost a zodpovědnost
  • chuť učit se novým věcem a profesně růst
  • férový přístup k zákazníkovi
  • ochotu cestovat

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenosti s prodejem energií, praxi v oboru

Co vám můžeme nabídnout?

  • STABILITU - spolupráci se silnou a stabilní společností
  • výborné finanční ohodnocení - motivační provizní systém (mzda v inzerci je průměr)
  • podporu v začátku do výše až 50 000 Kč
  • prodej atraktivního produktu
  • firemní telefon
  • vlastní portál pro zadávání smluv
  • podporu BackOffice a podporu Technika při náročnějších řešeních
  • právní servis
  • po zaškolení možnost firemního vozu
  • vztah na pracovní smlouvu HPP či IČO
  • místo výkonu práce: centrála v Praze v neformálním prostředí, nyní hledáme zajímavé lidi v rámci celé ČR, především z Liberecka a okolí

Position Info

Workplace location:
Liberec
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon
Salary range:
40 000 - 80 000 Kč/měsíc
Required Education:
Vzdělání není podstatné

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..