předvýběr.cz

Obchodní zástupce po telefonu

Published 23.04.2024

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí nejlevnější a nejkvalitnější pojištění vozidel na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce po telefonu.

Náplň práce:

  • Dostaneš své zákazníky, kterým budeš volat a řešit možnost levnějšího pojištění jejich vozidel
  • Je to opravdu jednoduché a zvládne to každý, dokud nebudeš 100% zaučený, tak volat nepůjdeš

Požadavky:

  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání, zakončené maturitou
  • Efektivní práce s počítačem a znalost MS Office
  • Dobré komunikační schopnosti, obchodní duch
  • Zkušenost s obchodem, pojištěním nebo finančním poradenstvím výhodou
  • Spolehlivost, cílevědomost
  • Čistý trestný rejstřík

Nabízíme:

  • Garantované bonusy v rámci zkušební doby + bonus za docházku
  • Finanční ohodnocení 25 000 Kč – 50 000 Kč
  • Možnost spolupráce na HPP, IČO, DPP
  • Pracovní doba od 8 hodin – 16 hodin
  • Volné svátky, víkendy
  • Pouze ranní směny
  • Kompletní zaučení
  • Zázemí moderních kanceláří v rodinném prostředí v centru města
  • 2 min od autobus. a 5 minut od vlakového nádraží
  • Možnost home office
  • Měsíční i týdenní soutěže o finanční bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné tarify volání, neomezená data
  • Místo výkonu práce: Teplice

Position Info

Workplace location:
Teplice
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Salary range:
25 000 - 50 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..

Similar positions

Bankovnictví a finanční služby

Senior účetní - Velešín
Auditor/ka