předvýběr.cz

Key Account Manager - prémiové úklidové prostředky

Published 23.04.2024

Pro našeho klienta, přední mezinárodní společnost, která je leader v kategorii úklidu a nabízí značkové úklidové prostředky a systémy, jakož i produkty pro péči o prádlo, hledáme kandidáty na pozici Key Account Manager.

Náplň práce:

  • Rozvoj a rozšiřování portfolia zákazníků včetně řízení promočních aktivit v souladu se strategií firmy
  • Definice a realizace ročního plánu pro zákazníky s cílem rozvíjet potenciál daných kategorií
  • Vedení ročních jednání a sledování plnění dohodnutých obchodních podmínek v souladu s definovanými cíli společnosti
  • Prezentace a sestavení seznamu nových výrobků v sortimentní matici zákazníků
  • Vývoj a koordinace marketingových standardů společnosti u zákazníků
  • Plánování prodeje s návazností na zajištění optimálního stavu zásob
  • Vypracování a příprava reportů o prodeji a kontrola rozpočtů, investic
  • Porozumění obchodní činnosti zákazníků a budování efektivních vztahů
  • Znalost a reagování na zákaznické potřeby a jejich přenášení do potřeb firmy
  • Identifikace příležitostí na trhu a odpovědnost za efektivní řízení nových klientů
  • Neustálá iniciativa při plnění svěřených zákaznických cílů a úkolů ve smyslu zlepšování výsledků a vztahů k zákazníkovi
  • Přesné vedení agendy zákazníka z pohledu controllingu, řešení pohledávek, fakturace, nákladů na podporu prodeje, aktivní spolupráce se zákaznickým servisem a účtárnou

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Temperament a asertivitu, radost z práce a týmového ducha
  • 3-5 let zkušeností s řízením klíčových zákazníků v oblasti FMCG
  • Dobrá znalost a porozumění KA, zákazníkům a konkurenci
  • Dobrá znalost celkových prodejních procesů včetně dalších oblastí (marketing, finance, logistika) a příslušných procesů řízení klíčových zákazníků
  • Plné porozumění výkazu zisku a ztrát a způsobům aktivace
  • Dobré porozumění klíčových finančních údajů
  • AJ na úrovni B2, psaná i mluvená
  • Pokročilá znalost MS Office (Power point, Excel)
  • Silná komunikace a schopnost přizpůsobit se změnám
  • Analytické a strategické myšlení
  • Dobré vyjednávací schopnosti, schopnost řešit konflikty, schopnost řešení problémů
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Možnost pracovního růstu
  • Více než 25 dní dovolené
  • Firemní auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba, možnost pracovat i z domova
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (Edenred kart a Multisportka), po zkušební době
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál ve výši 110 Kč čistého za odpracovaný den
  • Doplatek nemocenských dávek do výše hrubé základní mzdy maximálně 30 kalendářních dnů za dobu čerpání nemoci v kalendářním roce, po zkušební době
  • Možnost zaměstnaneckého prodeje za zvýhodněné ceny s dodáním do ČR
  • Spolupráci na plný úvazek, smlouvu na dobu neurčitou
  • Oblast působení: celá ČR,
  • Zázemí společnosti: Praha 10

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..