předvýběr.cz

Key Account Manager OTC/FMCG

Published 09.04.2024

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti farmacie, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Key Account Manager OTC/FMCG.

Náplň práce:

  • Rozvoj a udržování vztahů s klíčovými zákazníky, zejména s centrálou distribučních společností, lékárenskými a drogistickými řetězci
  • Identifikace nových obchodních příležitostí a strategií pro jejich získání, akvizice zákazníků
  • Vyjednávání obchodních podmínek spolupráce a ročních plánů – zalistování, cenová politika, aktivní sortiment
  • Plánování a realizace prodejních aktivit a kampaní
  • Provádění analýzy trhu a konkurence
  • Reporting prodejních aktivit
  • Koordinace farmaceutických reprezentantů
  • Účast a prezentace společnosti na kongresech

Požadujeme:

  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání, VŠ - výhodou
  • Min. 2letou praxi na pozici Obchodní zástupce nebo Key account manager, v oboru farmacie – výhodou
  • Zkušenost s jednáním v B2B
  • Zájem o obchodní činnost v terénu
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni – výhodou
  • Schopnost udržovat obchodní vztahy
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Silné komunikační dovednosti, organizační schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci na IČO ve společnosti působící již 17 let v oblasti farmaceutického průmyslu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení – fix + bonusy
  • Kvartální a roční bonusy
  • Vysokou míru seberealizace
  • Služební automobil i pro soukromé účely (SUV)
  • Služební mobilní telefon a notebook
  • Kompletní zaučení do produktů a podporu nadřízeného
  • Odborná školení
  • 25 dní dovolené
  • Životní pojištění hrazené společností
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj
  • Nástup: dle domluvy

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Salary range:
35 000 - 70 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..