předvýběr.cz

Mzdová účetní úřadu

Zveřejněno 14.06.2023

Pro našeho klienta, státní orgán, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Mzdová účetní úřadu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • komplexní zpracování mezd pro zaměstnance (cca 100-150 zaměstnanců)
  • komunikace se zdravotními pojišťovnami a ČSSZ
  • výpočet a evidence nemocenských dávek
  • zpracování statistických výkazů spojených se mzdovou a personální agendou

POŽADUJEME:

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou nebo vyšší odborné, případně vysokoškolské
  • uživatelská znalost práce na PC (znalost MS Windows, MS Word, MS Excel a MS Outlook)
  • státní občanství ČR (popřípadě trvalý pobyt v České republice)
  • způsobilost právně jednat, bezúhonnost
  • dobré vystupování a komunikační schopnosti
  • znalost el. spisové služby výhodou
  • praxe v účetnictví veřejné správy výhodou
  • znalost mzdového softwaru Flux výhodou
  • znalost vedení zaměstnaneckých benefitů v el. Formě [PS1] výhodou

NABÍZÍME:

  • HPP na dobu neurčitou
  • 10. platovou třídu
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days, studijní volno
  • příspěvek na stravování, dovolenou
  • penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti za škodu
  • podpora rozvoje odborných znalostí a dovedností
  • Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..