předvýběr.cz

Koordinátor projektů

Zveřejněno 21.11.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je evropskou jedničku mezi neziskovými lékařskými organizacemi zabývající se onkologickou problematikou, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Koordinátor projektů pro vzdělávání lékařů a osvětových programů.

Náplň práce:

  • Koordinace vzdělávacích projektů pro lékaře, webinářů, kurzů a seminářů pro 15-100 účastníků organizovaných prezenčně (Evropa) nebo virtuálně
  • Koordinace projektů pro vzdělávání a osvětu pacientů a laické veřejnosti, práce s pacientskými organizacemi, koordinace aktivit v rámci Světového dne gynekologické onkologie (GO Day)
  • Koordinace odborných programů, komunikace s jejich vědeckými koordinátory, pracovními skupinami a pozvanými řečníky.
  • Organizace od A do Z: plánování a logistika, marketing a podpora prodeje, registrace and komunikace s účastníky, akcí, tvorba a držení rozpočtu, řízení průběhu akce, vyhodnocení, vyúčtování.
  • Řízení všech operativních aspektů projektů v rámci zadaných termínů, specifikací a rozpočtu.

Požadujeme:

  • Min. 3 roky zkušeností v organizaci eventů a řízením projektů
  • VŠ vzdělání a všeobecný rozhled
  • Vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem (úroveň C1), další jazyk výhodou
  • Výborné komunikační a interpersonální schopnosti a pro-klientský přístup
  • Zkušenost s prací v mezinárodním a multikulturním prostředí a koordinace virtuálních týmů
  • Pokročilé počítačové znalosti (MS Office) a znalost nových technologií
  • Vysoká míra organizovanosti a orientace na detail, schopnost multitaskingu
  • Zkušenost s osvětovými projekty, neziskovým prostředím a zkušenost s prací s experty-dobrovolníky výhodou
  • Flexibilitu s ohledem na občasné telekonference v pozdnějších odpoledních/večerních hodinách v souvislostí s prací v týmech v různých časových pásmech.
  • Občasné cestování

Nabízíme:

  • Zázemí evropské neziskové organizace
  • Zajímavou práci, která má smysl
  • Práci v mezinárodním a multikulturním prostředí
  • Přátelský kolektiv a atmosféru
  • Flexibilitu a možnost částečné práce z domova
  • Bonus (do výše úrovně 13. platu)
  • Sickdays
  • Příjemné pracoviště v historické budově v centru Prahy (Náměstí Republiky)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..