předvýběr.cz

Hlavní účetní Mladá Boleslav

Zveřejněno 30.05.2023

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu povrchů palubních desek, výplní dveří a dalších interiérových dílů automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní Mladá Boleslav.

Náplň práce:

  • Vedení hlavní knihy účetnictví – interní zápisy, účtování rezerv, opravných položek a dalších v souladu s interními předpisy
  • Účtování majetku
  • Kompletní zpracování měsíční a roční závěrky
  • Zaúčtování mzdových složek
  • Zadávání platebních příkazů, stahování výpisů a účtování došlých plateb, odsouhlasování hotovostních transakcí
  • Spolupráce s auditory a externími autoritami
  • Zpracování DPH, Intrastatu a dalších povinných výkazů
  • Zpracovávání pravidelných či AdHoc reportů a analýz
  • Odsouhlasování pohledávek a závazků ve skupině
  • Komunikace a úzká spolupráce s ostatními úseky závodu i sesterských firem při analýze a interpretaci potřebných dat

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oblasti financí, účetnictví či podnikové ekonomiky
  • Praxe z výrobní firmy na obdobné pozici, výhodou je oblast automotive
  • Znalost účetních principů a standardů (IFRS, GAAP)
  • Znalost práce v SAP
  • Znalost práce v MS Office – Excel, Teams
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (každodenní komunikace)
  • Výborné komunikační dovednosti, týmový hráč

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné, stabilní, moderní a prosperující společnosti
  • Přátelský tým kolegů a nadřízených
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13.plat po odpracovaném roce
  • Telefon, notebook
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Lokalita Mladá Boleslav

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..