předvýběr.cz

Billing & Logistics Specialist

Zveřejněno 27.06.2023

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým poskytovatelem didaktických materiálů pro výuku obnovitelných zdrojů energie a snaží se pokrýt všechny úrovně vzdělávání, od základních škol až po univerzity, hledáme vhodného kandidáta na pozici Billing & Logistics Specialist.

Náplň práce:

Do našeho týmu nyní hledáme specialistu na logistiku a fakturaci. Máte alespoň krátkou praxi na podobné pozici nebo v administrativě? Nebojíte se angličtiny? Pak je tato pozice vhodná právě pro vás. Budete mít na starosti především logistiku, celní a skladovou agendu, ale i fakturaci. Budete pracovat v systémech Pohoda a QuickBooks:

  • Zpracování celních dokladů JSD a VDD
  • Příprava podkladů pro zpracování DPH z hlediska dovozu a vývozu
  • Zadávání dovozních JSD do Pohody
  • Práce s daty v programu Pohoda (skladové hospodářství, především příjemky)
  • Provádění inventury zásob
  • Agenda příchozích leteckých a lodních zásilek (jednání a celní řízení s dopravci, komunikace se sklady)
  • Fakturace v QuickBooks a s tím související činnosti
  • Kontrola kompatibility: Pohoda vs SalesForce a QuickBooks vs SalesForce
  • Agenda hlášení obalů a elektronického odpadu
  • Zastoupení Billing Specialist v době její dovolené (zpracování objednávek zákazníků, fakturace v Pohodě, komunikace s dopravci a sklady)
  • Časem možná mírná změna nebo rozšíření agendy

Požadujeme:

Jste pozitivní a proaktivní člověk, který má zájem učit se novým věcem a přispívat k úspěchu celého týmu. Po zaučení nebudete mít problém umět si zorganizovat práci, pracovat samostatně a převzít zodpovědnost za zadané úkoly. Vyhovuje Vám prostředí malé společnosti – věci se dějí rychle a lidé musí zvládat více úkolů. Mezinárodní spolupráce Vás nevyděsí, ale nadchne. Vyhovuje Vám dojíždění Na Příkopě. Jste precizní a orientovaný na detail. Máte analytické a logické myšlení. Jste tak trochu detektiv, který rád řeší problémy až do konce. Jste (stejně jako my) otevřeni novým nápadům a vylepšením stávajících procesů a pracujete na jejich zefektivnění.

  • Popsaný profil na Vás sedí
  • Komunikace v angličtině slovem i písmem (úroveň B2)
  • Perfektní čeština slovem i písmem
  • Znalost funkcí Excelu
  • Ideálně dva roky zkušeností na obdobné pozici

Výhodou:

  • Umět si v úkolech stanovit priority, zjednodušit a zautomatizovat pracovní postupy, zorganizovat si čas
  • Zkušenosti s účetním systémem Pohoda

Nabízíme:

  • 40 000 Kč nástupní mzda
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky/Stravenkový paušál
  • Sick days
  • Roční bonus
  • Zdravotní péče
  • Teambuildingy
  • Místo výkonu práce: Praha 1 – Staré město

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..