předvýběr.cz

DATOVÝ ANALYTIK / VÝVOJÁŘ ML/AI APLIKACÍ

Published 18.04.2024

Pro našeho klienta, vzdělávací instituci s technickým zaměřením, hledáme vhodné kandidáty na pozici DATOVÝ ANALYTIK - VÝVOJÁŘ ML-AI APLIKACÍ - Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Analýza a hledání závislostí v datech konkrétních zákazníků, analýza a rozpoznání obrazu/zvuku, práce s jazykovými moduly a NLP
  • Vývoj aplikací a jejich komponent v jazyce Python a jeho frameworcích
  • Práce s daty, jejich transformace, vizualizace a interpretace, reporting
  • Návrh a vývoj ML a AI modelů, algortimů pro zpracování dat
  • Analýza, návrh a implementace řešení pro komerční zákazníky
  • Možnost krátkodobé či dlouhodobé práce na projektech v zahraničí (např. Německo – Volkswagen, Siemens)
  • Spolupráce s kolegy a neustálý rozvoj

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně IT směru)
  • Bez vzdělání v požadovaném směru je praxe nutná
  • Znalost programovacího jazyku Python
  • Analytické myšlení
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Schopnost práce samostatně i v týmu
  • Analýza požadavků zákazníka při tvorbě
  • Znalost technické angličtiny
  • ŘP sk. B

Vaší výhodou je:

  • Znalost matematických a pravděpodobnostních modelů, matematické statistiky a ekonometrie
  • Orientace v programování a vytváření ML/AI modelů
  • Schopnost dobře porozumět datům a podle potřeby je transformovat, vizualizovat a interpretovat
  • Schopnost samostatně komunikovat s klientem a prezentovat výstupy ústní i písemnou formou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Vhodné i pro studenty, které případně do problematiky zaškolíme

Nabízíme:

  • Práci na HPP s možností plného i zkráceného úvazku
  • Zajímavou, různorodou práci v malém kolektivu
  • Jistotu profesního a osobního růstu
  • Možnost home office – dle domluvy
  • 6 týdnů dovolené (při 100 % úvazku)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Univerzitní mateřskou školku
  • Dětský koutek pro děti batolecího věku
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, DIP
  • Jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole
  • Zdarma sportovní aktivity (např. tenis, sauna, posilovna) v objektech univerzity
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • Možnost ubytování v blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách
  • Lokalita: Liberec I - Staré Město

Position Info

Workplace location:
Liberec
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Salary range:
60 000 - 80 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..