předvýběr.cz

Produktový manažer pro konektivitu zdravotnické techniky

Published 11.03.2024

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která vyvíjí, vyrábí a distribuuje technologická řešení pro infuzní terapii na mezinárodní úrovni již více než 50 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový manažer pro konektivitu zdravotnické techniky.

Náplň práce:

  • Podpora prodejních a marketingových aktivit, jakož i školení a poradenství obchodním partnerům
  • Podpora produktové strategie prostřednictvím analýz trhu
  • Podpora distributorů při výběrových řízeních na řešení konektivity pro infuzní systémy
  • Zaznamenávání potřeb trhu a zákazníků, jakož i technických požadavků
  • Technická podpora obchodních partnerů při vývoji a realizaci zákaznických projektů
  • Spolupráce na strategických rozhodnutích na vysoké úrovni (IT infrastruktura, softwarové služby/rozhraní, webové aplikace a aplikační moduly pro vývojáře PDMS).
  • Plánování a koordinace všech potřebných opatření s marketingem a prodejem, provozem a servisem, výzkumem a vývojem, kvalitou a regulací, financemi
  • 50 % náplně – cestování převážně po Evropě (podpora na místě)
  • Účast na vytváření obchodních modelů pro infuzní technologie a interoperabilitu

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v příslušném oboru, vysokoškolské vzdělání – výhodou
  • Administrativní ovládání IT (Linux, Windows) a systémové inženýrství IT
  • Znalost programování a skriptování
  • Zkušenosti v oblasti zdravotnictví (propojení NIS/KIS/PDMS)
  • Zkušenosti s vývojem dílčích projektů IT řešení v nemocnicích
  • Plynulá znalost angličtiny slovem i písmem, nejlépe také němčiny
  • Praktické myšlení a schopnost samostatně řešit problémy
  • Silný zájem o digitalizaci a síťové technologie ve zdravotnictví
  • Komunikativní a otevřenou osobnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • Dovolenou mezi vánočními svátky navíc
  • Mobilní telefon, notebook
  • Diety u služebních cest
  • Možnost práce na homeoffice
  • Možnost firemního vzdělávání (technická školení, obchodní dovednosti, jazyky)
  • Stabilní portfolio přístrojů
  • Stravenkový paušál
  • Smluvního lékaře
  • Možnost nástupu: ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brno – Lelekovice

Position Info

Workplace location:
Brno-město
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Salary range:
80 000 - 120 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..