předvýběr.cz

TRAINEE PROGRAM - Staň se Obchodníkem! - Ostrava

Zveřejněno 06.03.2024

Baví Tě mluvit s lidmi a chceš svého lidského potenciálu využít? Tak neváhej a odpověz.

Nyní hledáme šikovné mladé lidi, kteří se chtějí naučit obchodnickému řemeslu, u toho něco vydělat, bavit se prací i v kolektivu a do budoucna se stát obchodníkem s velkým O, jež přirozeně vydělává nadprůměrné peníze.

Kdo jsme?

  • Jsme PŘEDVÝBĚR.CZ, personální společnost
  • Jsme tady již 16 let a pomáháme firmám najít ty nejvhodnější zaměstnance
  • Jsme flexibilní společnost, která umožní pracovat např. i studentům VŠ. Ideálně minimálně 20 hod./týden. Lze flexibilně rozložit

Tvoje náplň práce bude:

  • Budeš si vyhledávat firmy, které mohou mít o naši službu zájem, databázi a veškeré podklady dostaneš
  • Následně tyto firmy oslovíš a domluvíš s nimi osobní či on-line setkání
  • Budeš aktivně prezentovat naše služby v oblasti náboru zaměstnanců
  • Vše ostatní dle Tvého vývoje a naší domluvy

A co to nabízíme my?

  • V RÁMCI TRAINEE PROGRAMU NEOMEZENÝ ČAS TVÝCH ZKUŠENÝCH KOLEGŮ, KDY TĚ VŠEMU NAUČÍME A POMŮŽEME TI, ABY SE TI U NÁS LÍBILO A DAŘILO
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení (fixní plat + bonusová složka)
  • Motivační soutěže
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu
  • A v neposlední řadě skvělý tým
  • Lokalita kanceláří: Ostrava

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Ostrava-město
Typ pracovního poměru:
Práce na zkrácený úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Platové rozmezí:
10 000 - 20 000 Kč/měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..