předvýběr.cz

Telekomunikační technik

Zveřejněno 07.05.2024

Pro našeho klienta, který je předním dodavatelem v oblastech velkoobchodní telekomunikační služby a drážní infrastruktury, hledáme vhodného kandidáta na pozici Telekomunikační technik.

Náplň práce:

  • samostatně zajišťovat údržbu, opravy a výstavbu telekomunikačních a datových zařízení
  • lokalizovat a odstraňovat jejich závady nezjistitelné diagnostikou

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění skupiny B
  • vzdělání SO/SŠ elektrotechnického směru
  • osvědčení Vyhlášky č. 194/2022 Sb., min § 6
  • zkušenosti s údržbou telekomunikačních zařízení výhodou
  • základní znalost práce na PC – e-mail, internet, vyplnění jednoduché tabulky v MS Excel

Nabízíme:

  • jistotu dlouhodobého uplatnění a férového jednání
  • zaškolení a podporu zkušené pracovní skupiny
  • zkušenosti na druhé největší optické síti v ČR
  • pravidelnou a předem naplánovanou pracovní dobu 6,00 - 14,00 hod.
  • úhradu poplatku za složení zkoušky na vyhlášku 194/2022 Sb. § 8 ihned po nástupu (min. § 6)
  • povinná profesní školení, která plně hradíme, nabídku interního vzdělávání
  • pracovní oděv včetně kvalitního vybavení s pravidelnou obměnou
  • očkování proti klíšťové encefalitidě zdarma
  • stravenkový paušál
  • levné mobilní volání pro celou rodinu
  • příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění, na dovolenou a dětské tábory
  • 5 týdnů dovolené, poukázky FlexiPass pro vstupy na sportoviště, do divadel, na nákup v lékárně a mnoho dalších výhod
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Jihlava
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na pracovní oblečení
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..