předvýběr.cz

Servisní technik pro ČR – severní Morava

Zveřejněno 09.02.2023

Pro našeho klienta, společnost, která prodává dřevoobráběcí stroje, jak pro malé truhlářské dílny, tak pro velké nábytkářské společnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik pro ČR – severní Morava.

Náplň práce:

  • Servis stroje přímo u zákazníka
  • Cestování za zákazníky z místa bydliště

Požadavky:

  • Odbornost elektrikář (slaboproud, elektronika), mechanik
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (čtení technické dokumentace + komunikace s výrobci)
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat po ČR a sem tam i do zahraničí
  • Reprezentativní a komunikativní typ
  • Samostatnost, iniciativa
  • Chuť učit se nové věci a rozvíjet se

Nabízíme:

  • Práce na HPP/ŽL (preference HPP)
  • Nadstandardní finanční ohodnocení od 30 – 70 000 Kč v závislosti na praxi a zkušenostech
  • Férový přístup
  • Jistý příjem a zázemí silné společnosti
  • Pravidelná firemní školení a také odborná školení u našich dodavatelů
  • Možnost seberealizace
  • Firemní vozidlo, mobilní telefon a notebook
  • Výborný pracovní kolektiv
  • Firemní akce (lyže, teambuilding…)
  • Místo výkonu práce: severní Morava (Olomoucko, Zlínsko)
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Olomouc
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..