předvýběr.cz

Servisní technik – Hradec Králové

Zveřejněno 03.04.2023

Pro našeho klienta, společnost s třicetiletou tradicí se specializací na mechanicko-elektronická zařízení, konkrétně výukové simulátory, trenažéry a automatizované výdejny léčiv, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik - Hradec Králové.

Náplň práce:

  • práce na základně:
    - kontrola došlého zboží dle jeho charakteru – ověření úplnosti, ověření funkčnosti, doplnění českého návodu atd.
    - příprava cesty (servis, závoz a instalace nového zboží) – kontaktování zákazníků ve zvoleném pořadí a domluvení časů pro návštěvu
    - servis produktů, případná komunikace s kolegy techniky či techniky výrobce
    - péče o svěřené prostředky (vůz, nářadí atd.)
    - zdokonalování se (kurzy, školení atd.)
  • práce v terénu:
    - provádění závozu a instalací nového zboží u zákazník
    - provádění servisu, resp. posouzení, zda je porucha opravitelná na místě, nebo bude třeba zařízení vzít na servis na základnu
    - provádění kontrol, měření, kalibrací u zařízení, které tyto úkony vyžadují

Požadujeme:

  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • nařízení vlády č. 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50), min. §6 - Elektrotechnik
  • základní znalost angličtiny (B1/B2), umění čtení technické dokumentace v angličtině
  • touhu učit se a poznávat
  • schopnost pracovat samostatně a umět se rozhodnout
  • zájem o elektrotechniku, robotizaci a automatizaci

Nabízíme:

  • rozvíjení svých schopností a znalostí
  • poznávání nových zařízení a zvyšování kvalifikace
  • zlepšení anglického jazyka
  • příjemný, pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení, které se po zkušební době může navýšit
  • po osamostatnění, příplatky za výjezdy
  • služební automobil (i pro soukromé účely)
  • volná pracovní doba (mimo výjezdních dnů)
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • místo výkonu práce - Hradec Králové

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hradec Králové
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..