předvýběr.cz

Servisní a montážní technik

Zveřejněno 03.04.2023

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která je specializovaným výrobcem, dodavatelem a prodejcem parkovacích systémů a přístupových systémů, hledáme nového kandidáta na pozici Servisní a montážní technik.

Náplň práce:

  • montáž, servis a údržba technologie související s oblastí parkování, kamerových systémů a dalších zařízení, která na trh dodáváme
  • práce na velkých i menších projektech, které jsou přínosem pro zkvalitnění silničního provozu
  • práce na rozmanitých místech
  • možnost vidět výsledky své práce v reálném provozu
  • možnost zaučení a získání praxe pro absolventy

Požadujeme:

  • vystudovanou SOŠ elektrotechnického směru
  • kvalifikaci v elektrotechnice, dle vyhlášky č. 50, min. §5
  • (možnost zvýšení kvalifikace přímo u nás)
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • učenlivost, flexibilitu a schopnost práce v malém týmu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • mladý a stálý pracovní kolektiv, který je za svůj výkon pravidelně odměňován čtvrtletními a ročními bonusy
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • kvalitní a kompletní pracovní vybavení, cestovní náhrady
  • auto i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • kafetérie
  • příspěvek na sport / kulturu / volný čas
  • zahraniční pracovní cesty
  • firemní akce
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • lokalita působení: Praha - Kbely

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..