předvýběr.cz

Revizní technik elektro

Zveřejněno 26.06.2023

Pro našeho klienta, stabilní výrobní firmu, působící na trhu již přes 30 let, hledáme vhodného kolegyni/kolegu na pozici Revizní technik elektro.

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • Zapojování elektrorozvaděčů
  • Montáž elektrických přístrojů
  • Montáž elektrických zapojení chladicího zařízení
  • Výstupní kontrola zapojení elektrického rozvaděče a elektrických rozvodů
  • Revize elektrického zařízení v rozsahu E2A: Zařízení s napětím do 1 kV střídavého nebo 1,5 kV stejnosměrného, včetně zařízení určených k ochraně před účinky atmosférické a statické elektřiny (hromosvodů) v prostředí bez nebezpečí výbuchu

Hlavní požadavky:

  • Platné osvědčení k provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení v rozsahu E2A
  • Zručnost a učenlivost
  • Dobrá pracovní morálka

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 7:30 do 16:00
  • Zajímavé platové ohodnocení 37 000 – 55 000 Kč dle praxe
  • Práce v čistém prostředí
  • Závodní stravování s příspěvkem firmy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Nymburk
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dopravu, Závodní stravování
Požadované vzdělání:
Vzdělání není podstatné

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..