předvýběr.cz

Projektant/ka trakčního vedení

Zveřejněno 01.02.2024

Pro našeho klienta, který svým zákazníkům zajišťuje komplexní projekci dopravních staveb a inženýrskou činnost v oboru dopravy, hledáme nové kolegy na pozici Projektant/ka trakčních vedení.

Hledáme jak zkušené odborníky v oboru, tak i studenty či čerstvé absolventy, kteří se do jednotlivých částí projektů budou zapojovat postupně. Společnost je připravena se novým kolegům pečlivě věnovat a maximálně je podpořit při zapracování.

Vaše náplň práce:

  • Primárně projekční práce v oblasti železnic, a to v rámci vytváření dílčích částí nebo celých projektů
  • Účast a projednávání návrhů řešení na poradách s investory a správci
  • Výjezdy na stavby v rámci ČR a Slovenska, prohlídky železničních tratí a stanic, autorský dozor

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe v oblasti elektřina/silnoproud, možnost i oblast stavebnictví)
  • Praxe v oblasti železnic výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, příp. Microstation)
  • Technické myšlení
  • ŘP sk. B výhodou
  • Ochotu občasně cestovat na stavby v rámci ČR a Slovenska
  • Chuť se neustále vzdělávat

Nabízíme:

  • Práce v mladém a přátelském kolektivu, kde Vám kolegové pomohou růst
  • Práce v rychle se rozvíjejícím prostředí (BIM, využití dronů, na míru vyvíjení SW)
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech vysokorychlostních tratí
  • Vzdělávání podporované a dotované společností (odborné kurzy a školení), možnost kariérního růstu
  • Notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem
  • Flexibilní pracovní doba
  • Po zapracování možnost částečné práce z domova
  • Mzda se skládá ze základní části, měsíčního osobního ohodnocení a ročních prémií. V závislosti na Vašich zkušenostech 35 000 – 65 000 Kč, u zkušených odborníků v oboru (s autorizací) možnost vyšší mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Zvýhodněná karta na Vámi preferované aktivity (sport, kultura apod.)
  • Možnost zapůjčení firemních vozů i pro soukromé účely
  • Teambuildingy
  • Kanceláře: Brno (bezproblémové parkování zdarma před kanceláří společnosti)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..