předvýběr.cz

Obchodní zástupce - Česko, Slovensko, Chorvatsko, Slovinsko

Zveřejněno 04.07.2022

Pro našeho klienta, který je předním poskytovatelem výzkumných databází, elektronických časopisů, e-knih, služeb typu discovery a předplatného, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Obchodní zástupce pro oblast střední Evropy (Česká republika, Slovensko, Chorvatsko a Slovinsko).

Náplň práce:

  • Přímý prodej produktů knihovnám a dalším potenciálním obchodním klientům v rámci přiděleného teritoria a trhů
  • Spolupráce s knihovnami, vedoucí k maximalizaci jejich spokojenosti, loajality a retence
  • Spolupráce s vedením obchodního oddělení na přípravě obchodních projekcí v rámci daného teritoria a trhů
  • Osobní návštěvy stávajících i potenciálních zákazníků v rámci teritoria
  • Účast na konferencích, setkáních, obchodních výstavách a dalších akcích dle potřeby
  • Průběžné prohlubování a aktualizace znalostí o produktech společnosti a jejich propagace
  • Pomoc při přípravě a vývoji konkrétních prodejních plánů a strategií
  • Poskytování vstupních informací a přehledů při zpracování žádostí v rámci průzkumů trhu, obchodních nabídek a veřejných zakázek

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Předchozí pracovní zkušenost na podobné pozici (minimálně 2 roky)
  • Zkušenost z prostředí knihoven a knihovních informačních systémů je velkou výhodou
  • Výtečné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti. Schopnost komunikace na všech společenských úrovních
  • Pokročilá znalost práce s osobním počítačem, tabletem a jinými mobilními zařízeními využívanými při denních činnostech obchodního zástupce (emailová komunikace, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint a SharePoint)
  • Pokročilá zkušenost s prací na internetu a s tím související schopnost efektivní prezentace firemních produktů a služeb
  • Řidičský průkaz skupiny B platný v zemích z přiděleného teritoria
  • Dostatečná ochota a schopnost samostatně cestovat za účelem dosažení stanovených kvót a předpokládaných prodejních cílů
  • Schopnost kultivovaného projevu (vedení prezentací) před publikem čítajícím od jednoho do několika set osob
  • Vysoká míra osobní motivace a schopnost týmové spolupráce i samostatného řešení problémů a běžné pracovní agendy
  • Bydliště v Praze

Požadavky na jazykovou vybavenost:

  • Rodilý mluvčí ČJ nebo SK
  • Aktivní znalost AJ – jedná se o oficiální jazyk společnosti
  • Znalost dalších jazyků z teritoria (např. chorvatštiny, slovinštiny) je výhodou

Nabízíme:

  • Mzdu 40 000 - 80 000 Kč
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Stabilní a dlouhodobou práci v přátelském mezinárodním týmu
  • Výtečné mzdové ohodnocení a provize z prodeje
  • Rozsáhlé možnosti interních školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Služební auto
  • Lokalita Praha 1 – Petrská čtvrť

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..