předvýběr.cz

Stavbyvedoucí Barrandovský most

Zveřejněno 02.01.2023

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost s vedením ve Švýcarsku a 50 pobočkami po celém světě, hledáme do svého týmu kolegu na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • Realizace projektu rekonstrukce Barrandovského mostu po technické, organizační a smluvní stránce
  • Uchazeč bude součástí stávajícího výrobního teamu, který realizoval první etapu. Bude úzce spolupracovat s výrobním ředitelem, realizačním teamem na stavbě a vedením společnosti

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ technického směru (ČVUT, VUT nebo podobné)
  • Znalost AJ je výhodou (komunikace s partnery a mateřskou společností ve Švýcarsku)
  • Zkušenosti s realizací projektů, zkušenosti v oblasti předpínání výhodou
  • Pokročilá znalost MS Excel, Word a AutoCAD, MS Projekt výhodou
  • Schopnost týmové spolupráce a ochota učit se nové věci
  • Vedení realizačního teamu na stavbě
  • Loajalita, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a zájem o práci
  • Pečlivost, analytické a technické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů
  • praxe ve stavebnictví v realizaci, ale i absolventi jsou vítáni do pozice asistent stavbyvedoucího

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
  • Jedinečná příležitost zúčastnit se zajímavého projektu rekonstrukce Barrandovského mostu, ale případně i jiných významných staveb v ČR, SK nebo i jiných zemích v rámci mezinárodní skupiny VSL
  • Příležitost se seznámit i se specializací firmy – dodatečným předpínáním a dalšími aplikacemi, například manipulace s těžkými břemeny
  • Firemní benefity (stravenky, příspěvek na dovolenou a penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook)
  • Vzdělávací kurzy
  • Prostředí menší firmy s přátelskou atmosférou
  • Pracovní poměr na HPP
  • Mzda 50 000 -75 000 Kč, dle zkušeností uchazeče
  • Lokalita Praha 4

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..