předvýběr.cz

Kuchař a Číšník/Servírka

Zveřejněno 25.05.2023

Pro našeho klienta, gastronomické zařízení hledáme vhodné uchazeče na pozici Kuchař a Číšník/Servírka.

Náplň práce – Číšník/Servírka:

  • Obsluha hostů
  • Příprava a obsluha společenských akcí, svateb a večírků
  • Pokladní operace pomocí moderních technologií

Náplň práce – Kuchař:

  • Příprava denního menu
  • Příprava ala carte
  • Kontrola HACCP
  • Udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na směnnost krátkého a dlouhého týdne
  • Praxi v oboru, která je vítána, ale není podmínkou
  • Profesionální a pozitivní přístup
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Pečlivost a důraz na čistotu a pořádek
  • Cizí jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Pravidelnou přiznanou mzdu
  • Stravu a nápoje na pracovišti zdarma
  • Pracovní prostředí restaurace s moderním a příjemným interiérem
  • Firmou hrazený pracovní oděv a obuv
  • Možnost příspěvku na dopravu
  • Náborový příspěvek
  • Místo pracoviště: Říčany u Brna

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-venkov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dopravu, Občerstvení na pracovišti, Pracovní oblečení, Příspěvek na pracovní oblečení
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..