předvýběr.cz

Specialista insolvencí

Zveřejněno 12.01.2022

Pro našeho klienta, přední světový poskytovatel služeb v oblasti správy pohledávek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista insolvencí.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Podávání přihlášek do insolvenčního řízení
  • Komunikace s krajskými soudy a insolvenčními správci
  • Práce s insolvenčním rejstříkem a IT systémem společnosti
  • Správa incidenčních sporů
  • Kontrola průběhu insolvenčního řízení
  • Zpracování příchozí korespondence
  • Ukončování pohledávek na základě příslušných usnesení soudů

POŽADUJEME

  • SŠ ekonomického směru
  • ŘP sk. B
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost insolvenčního zákona výhodou
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Pečlivost, komunikativnost, loajalita
  • Flexibilta
  • Chuť se rozvíjet a podpora inovativních změn
  • Týmový duch podporující dobrou náladu

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost kombinované pracovní doby - Home office (HO) a v kanceláři
  • Roční vánoční bonus
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč
  • Firemní akce
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Prostředí největší globální společnosti v oboru se švédským zázemím
  • Prostor a podpora pro vlastní rozvoj
  • Nástup možný ihned, případně dohodou
  • Pracovní poměr na dobu určitou, následně možnost spolupráce na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Pardubice (centrum města)