předvýběr.cz

Skladový manipulant

Zveřejněno 04.10.2021

Pro našeho klienta, transportní společnost, která působí v oblasti spedice, automobilové dopravy a logistiky, hledáme vhodné kandidáty do logistického a překládkového skladu na pozici Skladový manipulant.

Pracovní náplň v logistickém skladě

  • zajištění vykládek zboží
  • naskladňování příjmu – regálový sklad
  • zajišťování a vyřizování objednávek na expedici zboží
  • práce se skenerem
  • plnění speciálních požadavků zákazníků dle jejich dispozic
  • práce ve dvojsměnném pracovním provozu (7:30 - 16:00, 9:30 - 18:00)

Pracovní náplň v překládkovém skladě

  • zajištění vykládek a nakládek v překládkovém skladě
  • práce v třísměnném pracovním provozu (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Požadujeme

  • oprávnění k řízení VZV (retrak) a NZV výhodou
  • praxe v obdobné činnosti výhodou
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • práci na HPP, plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou
  • nástupní mzdu od 28 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • proplácení přesčasů, příplatek za noční směny v případě třísměnného provozu
  • motivační složky mzdy
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště: Praha 6 – Ruzyně