předvýběr.cz

Vedoucí údržby

Zveřejněno 05.01.2022

Pro našeho klienta, který je významným hráčem na trhu v oblasti zbrojní výroby a obchodu s vojenským materiálem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí údržby.

Náplň práce

  • Řízení procesu údržby, oprav a dokumentace strojního zařízení
  • Příprava, průběžná aktualizace a realizace plánů preventivní údržby
  • Řízení oprav a seřizování strojů
  • Vedení evidence technické a výkresové dokumentace ke strojům
  • Vyhodnocování nákladů na spotřebu nástrojů a náhradních dílů
  • Analýza příčin prostojů a poruch a příprava návrhů vhodných opatření k jejich minimalizaci
  • Evidence náhradních dílů a komunikace s dodavateli a servisními partnery
  • Spolupráce při zadání a výběru nových strojů a jejich přejímka

Požadujeme

  • SŠ ukončené maturitou, v oboru strojírenství – výhodou
  • Praxi min. 2 roky v údržbě strojů ve výrobě
  • Svědomitost, spolehlivost a technický přehled
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň (tel. a mail. komunikace s dodavateli)
  • Zkušenosti se zařízeními splňujícími normy ATEX – výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Chuť řešit problémy a neustále hledat řešení
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, tah na branku, týmovou spolupráci, důslednost

Nabízíme

  • Stabilní práci na HPP v rostoucí české společnosti
  • Platové ohodnocení podle zkušenosti a praxe
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Stabilitu společnosti, která rozšiřuje výrobu
  • Měsíční bonusy v závislosti na plnění zadaných úkolů
  • 5 týdnů dovolené
  • Výroční odměny dle zisků společnosti
  • Zaměstnavatelem hrazená odborná a jazyková školení
  • Služební mobil a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost závodního stravování
  • Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Polička