předvýběr.cz

Asistent/ka - zkrácený úvazek

Zveřejněno 03.01.2022

Pro našeho klienta, jednu z největších a nejstarších technických vysokých škol v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka.

Náplň práce

  • hospodářsko-správní a ekonomické práce
  • asistentský servis
  • podpora výuky, výzkumu a propagace ústavu

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického či správního směru
  • základní znalost AJ slovem i písmem
  • praxe min. 15 let, zkušenosti z administrativy výuky a výzkumu vítány
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • iniciativnost, organizační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost, kladný vztah k systémům
  • nástup nejlépe ihned

Nabízíme

  • práce na zkrácený úvazek 0,7 (= 4 dny v týdnu 7 hod)
  • plat 30.000 – 35.000,- Kč brutto / plný úvazek
  • trvalou práci ve stabilní instituci s příjemnými lidmi
  • 30 dnů dovolené (režim akademického roku)
  • místo výkonu práce Praha - Dejvice