předvýběr.cz

Projektant/Konstruktér

Zveřejněno 03.01.2022

Pro našeho klienta, inženýrsko-dodavatelskou organizaci, která pro zákazníky zajišťuje komplexní dodávky investičních celků pro optimalizaci a automatizaci výrobních procesů v cihlářském oboru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta/Konstruktéra.

Náplň práce

  • Projekční a konstrukční práce v oboru strojírenství
  • Práce na tvorbě dokumentace a vývoji od jednotlivých strojů, až po kompletní výrobní soubory
  • Spolupráce se zahraničními klienty

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ve strojírenství
  • Praxe na pozici konstruktér, projektant, kreslič je podmínkou
  • Znalost práce v AutoCAD
  • Znalost Inventoru je výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost
  • Schopnost dotahovat věci do konce
  • Pečlivost

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr, možnost i částečného úvazku
  • Zázemí a stabilitu dlouholeté společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Profesní rozvoj
  • Různorodost zakázek
  • Kanceláře v blízkosti centra Brna