předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro obalové technologie

Zveřejněno 13.12.2021

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu více než 10 let v oblasti obalových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro obalové technologie

Náplň práce:

  • Akvizice, aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • Nabízení balících technologií a obalových materiálů
  • Rozšiřovaní produktů u zákazníků
  • Tvorba cenových nabídek, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Zajišťování maximální viditelnosti našich produktů klientům
  • Cestování v rámci ČR

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Praxe v podobném segmentu výhodou (obchod)
  • Uživatelskou znalost programů Excel, Word, PowerPoint
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ - výhodou
  • Schopnost vyjednávat a duši obchodníka
  • Schopnost plánovat svůj denní rozvrh, nastavovat své priority v denních aktivitách
  • Nadšení pro obchod, pozitivně naladěný a stresu odolný
  • Vytrvalost a maximálním odhodlání při dosahování cílů

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Firemní automobil, možno i k soukromým účelům
  • Firemní telefon a tablet
  • Provize z realizovaných obchodů
  • Příspěvek na sport a regeneraci
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce dle vašeho bydliště

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.