předvýběr.cz

HR Business Partner

Zveřejněno 30.11.2021

Pro našeho klienta, silně se rozvíjející zdravotnické kliniky v Praze, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici HR Business Partner.

Náplň práce:

  • Vytvoření a nastavení personálních procesů (nástup, výstup, jednotlivé procesy včetně evidence – ve firmě toto doposud není) – prioritní
  • Aktivní nábor nových zaměstnanců dle potřeb společnosti a jednotlivých odborností
  • Koordinace výběrových řízení, vytváření inzerátů a vedení pohovorů
  • Evidence zaměstnaneckých složek a sledování platnosti osvědčení, čerpání benefitů, evidence dovolených
  • Úzká spolupráce s mzdovou účetní, příprava podkladů pro mzdy
  • Soustavná práce se zaměstnanci za účelem zvýšení loajality vůči společnosti, řešení zpětné vazby
  • Aktivní spolupráce s vedoucími pracovníky a vedením společnosti
  • Správa a návrh rozpočtu na školení, vzdělávání a firemní benefity
  • Budování HR brandu společnosti (správa webu v sekci kariéra/volná pracovní místa napříč celou skupinou, aktivní komunikace na sociálních sítích)
  • Spolupráce s externími personálními agenturami
  • Účast na poradách vedení a lékařů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Min. 2 roky zkušeností v HR
  • Reprezentativní a profesionální vystupování
  • Komunikativnost
  • Schopnost práce s MS Office

Výhodou:

  • Znalost grafického programu
  • Znalost sociálních sítí pro potřeby náboru
  • Zkušenosti ze zdravotnictví

Nabízíme:

  • Práci na HPP i projekt
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zapracování občasnou práci z domova
  • Sickday
  • Firemní telefon a notebook i pro osobní účely
  • Slevu na ošetření v rámci skupiny i pro rodinné příslušníky
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Karlín

Zveřejněno 30.08.2022

Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která se specializuje se na vývoj a výrobu parních turbín, tepelných výměníků a souvisejících energetických zařízení, hledáme do týmu novu posilu na pozici HR Business Partner

  • HR partner pro ředitele, manažery a zaměstnance svěřených úseků a komunikace s nimi
  • zastřešení celého „Employee lifecycle“ pro svěřené úseky zaměstnavatele
  • odpovědnost za nábor, výběr, adaptaci nových zaměstnanců
  • poskytování podpory managementu v oblasti pracovně-právní problematiky
  • spolupráce na procesu hodnocení výkonu, identifikaci klíčových zaměstnanců a rozvoji zaměstnanců
  • aktivní účast na dalších činnostech, projektech (i mezinárodních) a procesech HR úseku (včetně sledování trendů a novinek v oblasti lidského kapitálu a následných návrhů na zlepšení a jejich realizaci)
  • spolupodílení se na rozvoji interní komunikace a Employer Brandingu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praxi v oboru alespoň 5 let na seniorní HR pozici (ideálně ve výrobní společnosti)
  • dobrou znalost pracovně právní legislativy
  • komunikativní znalost AJ
  • orientaci na zákazníka, výborné komunikační dovednosti
  • empatii, analytické myšlení
  • důslednost a smysl pro detail
  • plánování a stanovování priorit, znalost projektové práce
  • týmového hráče
  • silnou osobnost motivovanou k výkonu a osobnímu růstu

Nabízíme:

  • zázemí a podporu dynamické a perspektivní společnosti s mezinárodní působností
  • možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, ovlivnění fungování společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • mzda 60 000 – 75 000 Kč / měsíc + variabilní složka mzdy
  • motivující bonusový systém
  • využití jazykových znalostí
  • flexibilní pracovní dobu (37,5 hodinový týdenní úvazek)
  • 5 týdnů dovolené a 1 den sick day
  • příspěvek do cafeterie nebo příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • závodní stravování
  • systém firemního vzdělávání a odborných školení
  • další zajímavé finanční i nefinanční benefity
  • místo pracoviště : Plzeň

předvýběr.cz

HR business partner

Zveřejněno 15.04.2024

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti podpory začínajících podniků v ČR, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici HR business partner.

Společnost vyniká svou jedinečnou kulturou i zaměřením. Pokud Vás baví komunikace, nebojíte se výzev a chcete se stát členem týmu, který je otevřen inovacím a vždy táhne za jeden provaz, neváhejte a ozvěte se nám!

Co bude Vaší náplní práce?

  • Výběr nových zaměstnanců a zastřešení recruitmentu procesu od A do Z
  • Poskytnutí podpory a poradenství zaměstnancům/manažerům v oblasti HR
  • Nastavení, řízení a zlepšování HR procesů (odměňování a benefity, adaptaci, vzdělávání)
  • Práce s ročním rozpočtem (vzdělávání a další výdaje oddělení lidských zdrojů)
  • Rozvoj firemní kultury v souladu s hodnotami a strategií agentury
  • Zastřešení interní komunikace
  • Aktivity spojené s HR marketingem (veletrhy, spolupráce se školami aj.)

Co u Vás uvítáme?

  • Ideálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Prokazatelné zkušenosti s náborem (včetně aktivního náboru na sociálních sítích)
  • Diplomatické vystupování, asertivitu, empatii, pečlivost
  • Schopnost týmové ale i samostatné práce
  • Orientaci napříč HR problematikou a zájem se v oblasti lidských zdrojů dále rozvíjet
  • Pracovní znalost Zákoníku práce
  • Anglický jazyk na úrovni B2 (ústí i písemná komunikace – nábor, organizace školení apod.)
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
  • ŘP sk. B – případné občasné cesty v rámci ČR

Za to Vám nabízíme:

  • STABILITU – stabilní práci na HPP u atraktivního zaměstnavatele
  • FLEXIBILITU - flexibilní pracovní dobu a osobní přístup k zaměstnancům
  • Možnost čerpání homeoffice
  • Zajímavou, kreativní a různorodou práci
  • Možnost realizovat své vlastní návrhy na zlepšení pracovních postupů a procesů
  • Neformální firemní kulturu
  • Podporu od ostatních členů týmu, zaškolení
  • Podporu dalšího osobního rozvoje (vzdělávání, jazykové kurzy, semináře aj.)
  • Finanční bonusy až 2x ročně
  • Benefity: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna, příspěvek na MultiSport kartu nebo penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha 2 – Nové Město