předvýběr.cz

Servisní technik – Olomoucký kraj

Zveřejněno 03.05.2021

Pro našeho klienta, společnost, která stojí v čele světových poskytovatelů řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení již od roku 1902, a která nabízí kompletní řešení chladicího zařízení pro potravinářské prodejny všech maloobchodních i velkoobchodních formátů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – Olomoucký kraj.

Hlavní odpovědnosti a náplň práce

  • Zajišťuje servis zařízení v oblasti komerčního chlazení u významných obchodních a průmyslových klientů
  • Diagnostikuje přidělené poruchy a odstraňuje je
  • Provádí preventivní, záruční prohlídky a revize
  • Komunikuje s prodejním technikem, předává hotové zakázky
  • Zodpovídá za včasné zpětné hlášení o provedení práce a dává zpětnou vazbu o stavu technologií
  • Řádně a včas zpracovává podklady o provedené práci (opravné listy, týdenní výkaz práce apod.)

Požadujeme

  • SŠ nebo vyučení v chladírenském oboru případně oboru elektro
  • Výhodou je certifikace na F-plyny
  • Platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6
  • Zkušenosti s technickými revizemi, opravami min. 1 rok
  • Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič
  • Flexibilitu - ochotu cestovat po svěřeném regionu, pohotovost v případě nenadálých a urgentních oprav u zákazníka

Nabízíme

  • Inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům/novým nápadům
  • Odpovídající mzdové ohodnocení vč. variabilní složky mzdy a příplatků
  • Přátelské prostředí stabilní mezinárodní firmy
  • Pravidelná odborná školení a rozvoj
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Příspěvek na dovolenou, životní pojištění sport/kulturu/volný čas,
  • Stravenky
  • Firemní automobil, mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj, Bruntálsko