předvýběr.cz

HEALTH AND SAFETY SPECIALIST

Zveřejněno 22.11.2021

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou jednorázových holicích strojků a systémů pro evropské retailové řetězce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Health and Safety Specialist.

Náplň práce:

  • Zajišťování činnosti v rámci prevence rizik v BOZP a PO, včetně reportingu a auditů
  • Tvorba a aktualizace povinné dokumentace v oblasti BOZP a PO
  • Orientace v obecně platných právních a ostatních předpisech v dané problematice
  • Sledování vývoje legislativy v oblasti BOZP, školení zaměstnanců
  • Provádění pravidelných a namátkových kontrol pracovišť z hlediska BOZP
  • Vedení seznamu rizikových prací
  • Pravidelný reporting KPIs

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Relevantní praxi v oboru BOZP a PO
  • Certifikaci OZO
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zdravotní způsobilost pro výkon této funkce
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office – zejména MS Excel)
  • Analytické dovednosti, procesní logiku, pozitivní přístup k řešení problémů
  • Technickou a týmově orientovanou osobnost

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti, kde lidé jsou na prvním místě
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Podporu při vzdělávání a rozvoji
  • 5 týdnů dovolené
  • Půlroční bonusy
  • Zvýhodněné stravování za 10Kč
  • Kafetérii na volnočasové aktivity
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce: Krupka