předvýběr.cz

Podnikový právník v oblasti veřejných zakázek

Zveřejněno 12.11.2021

Pro našeho klienta, společnost, která již téměř 20 let plní funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice a zajišťuje provozování, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Podnikového právníka v oblasti veřejných zakázek.

Náplň práce:

  • Odbor nákupu a veřejných zakázek hledá vhodné kandidáty pro rozšíření svých týmů podílejících se na vytváření metodiky a realizaci tendrů na nákup dodávek, služeb a stavebních prací nezbytných jak pro chod organizace, tak i pro vytvoření moderní železniční sítě
  • V rámci své pracovní činnosti si osvojíte či zdokonalíte znalost realizace tendrů postupem dle zákona o zadávání veřejných zakázek i vnitřních předpisů, a získáte tak žádanou a ceněnou právní specializaci na trhu práce
  • Setkáte se nejnovějšími trendy v oblasti veřejných zakázek, jakými je environmentální a sociální zadávání, a pomůžete nám tak vytvořit zdravější životní prostředí a nové pracovní příležitosti
  • Získáte znalosti v dalších žádaných právních odvětvích, jakými je právo informačních technologií, a stanete se tak skutečným odborníkem v daném odvětví pod vedením našich zkušených zaměstnanců

Požadujeme:

  • Dokončené magisterské vysokoškolské vzdělání právního směru
  • Zkušenost s vytvářením zadávacích dokumentací, smluv a jejich revizí, anebo auditem zadávacích řízení
  • Zkušenost s vytvářením analýz, metodických dokumentů a vnitřních předpisů
  • Výhodou aktivní znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, navazujících právních předpisů a rozhodovací praxe
  • Analytické a systémové myšlení
  • Dobrý písemný projev
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Samostatnost, spolehlivost, systematičnost
  • Ochotu a schopnost se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástup od 1.4., příp. od 1.5.2021
  • 6 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • Jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • Stravenky
  • Volnočasovou kartu MultiSport
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 1