předvýběr.cz

Tiskař - brigáda

Zveřejněno 13.10.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá digitálním potiskem triček, hledáme nové kolegy na pozici Tiskaře.

Vaše náplň práce

  • Digitální potisk triček v zavedeném e-shopu s originálními potisky
  • Práce ve skladu a na expedici

Očekáváme

  • Minimálně SOU vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • Chuť pracovat a učit se
  • Možnost pracovat alespoň 3 směny týdně
  • Schopnost práce na PC
  • Zručnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Stabilní společnost s přátelským kolektivem lidí
  • Čisté pracovní prostředí v širším centru Brna (dobrá dostupnost MHD)
  • Spolupráce na dohodu, příp. HPP po dobu určitou do Vánoc
  • Plat 130 – 200 Kč, po zapracování a dobrých výsledcích až 250 Kč/h (možnost týdenní výplaty)
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Možnost volby směn dle Vašich preferencí (do konce října: 8-14, 14-21, potom od listopadu do Vánoc: 7-14, 14-21, 21-04, vč. víkendů)
  • Firemní produkty za režijní ceny