předvýběr.cz

Administrátor projektů obnovitelných zdrojů energie

Zveřejněno 13.10.2021

Pro našeho klienta, společnost, která již 15 let působí na trhu v oblasti obnovitelných zdrojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrátora projektů obnovitelných zdrojů energie

Náplň práce

  • podpora manažera projektu po celý životní cyklus projektu, nebo ve vybraných fázích projektu
  • tvorba dílčích částí vstupních analýz předmětu a cílů projektu
  • spolupráce při řízení komunikace mezi subjekty zainteresovanými v projektu, koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech
  • spolupráce na analýze a řízení rizik a příležitostí v projektu
  • příprava reportů o stavu realizace projektu pro projektový tým i pro zadavatele projektu a vedení zainteresovaných subjektů
  • zajištění dílčích činností při řízení změn v projektu
  • spolupráce při zajištění předání výstupů z projektu a při jejich akceptaci zúčastněnými stranami
  • spolupráce při řízení a kontrole zpracování kompletní dokumentace k projektu
  • spolupráce při řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cashflow projektu

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi v administrativě
  • výhodou je znalost práce v systému ISKP14+
  • výhodou je znalost prostředí dotačních výzev v zemědělství (PRV), životního prostředí (OPŽP), průmyslu (OPPIK) či jiných
  • pečlivost a spolehlivost
  • samostatnost i týmová práce
  • ochota a schopnost se učit novým věcem

Nabízíme

  • dobré mzdové ohodnocení
  • služební telefon
  • po roce práce možnost částečné práce z domu
  • bonusový systém odměn
  • příspěvek na stravné, možnost firemního vzdělávání
  • po roce práce 5 týdnů dovolené + 1 sick day
  • možnost pracovat v příjemném prostředí profesionálního týmu
  • klidnou administrativní práci v příjemném kolektivu
  • místo výkonu práce: Střelice u Brna

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.