předvýběr.cz

Technický konzultant pro IT support

Zveřejněno 11.10.2021

Pro našeho klienta, českou společnost dodávající chytrá řešení pro automatizaci kancelářských procesů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický konzultant pro IT support.

Náplň práce

  • Analýza reportované situace (určení chyby a její příčiny)
  • Simulace reportované situace (navození chyby v procesu)
  • Vyřešení daného incidentu a informování klienta
  • V případě neúspěchu při řešení incidentu předání ticketu vývojářům/analytikům s patřičnými podklady (3rd level support)
  • Komunikace s klientem, vývojem a projektovými týmy
  • Spolupráce při úpravách nasazených řešení
  • Podpora při migraci serverů
  • Kontrola nastavení systému (profylaxe)
  • Rekonfigurace aplikací
  • Investigace a řešení integračních problémů s třetí stranou (naši partneři)

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo IT směru
  • Základy SQL
  • Znalost IIS nebo Apache webserveru (IIS)
  • Proaktivní přístup
  • Analytické myšlení
  • Schopnost orientovat se v kódu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Schopnost přímé komunikace s klientem

Nabízíme

  • Práce na HPP na dobu určitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Grilovačky a cca 3x ročně celofiremní snídaně
  • Sportovní a kulturní akce
  • Jazykové kurzy ve firmě
  • Finanční příspěvky na penzijní připojištění a Multisportkartu
  • Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.