předvýběr.cz

Social media specialist - zkrácený úvazek

Zveřejněno 02.06.2021

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Social media specialist.

Náplň práce

  • vymýšlení marketingové strategie
  • plánování reklam na soc. sítě
  • správa reklam na soc. sítích
  • reporting aktivit a výsledků na sociálních sítí, návrhy případných optimalizací
  • podílení se na tvorbě obsahu a správě profilů

Požadujeme

  • dokonalé ovládání Facebook Business Suite
  • schopnost nastavit reklamní kampaně na sociálních sítích
  • iniciativu
  • kreativitu a pomoc s vytvářením příspěvků na sociální sítě
  • schopnost vytěžit maximum
  • zkušenosti se správou soc. sítí podmínkou
  • sledování aktuálních trendů ohledně Facebook Business Suite a sociálních sítí

Nabízíme

  • práci na 2-3 dny v týdnu
  • možnost ŽL, DPP nebo DPČ
  • platové ohodnocení dle domluvy
  • pracovní dobu 8:00 - 16:30
  • nové kancelářské prostory
  • nástup možný ihned
  • možnost práce na HO
  • místo výkonu práce: Hovorčovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.