předvýběr.cz

Customer service executive/ Back office

Zveřejněno 05.10.2021

Pro našeho klienta, obchodní a distribuční společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Customer service executive/ Back office.

Display Me is a full service distributor focused on CEE region. We love to work with exciting premium brands and display them to the market in a proper way. Our team consists of experienced industry proffessionals. We are established partner for most of the biggest retailers within Czech Republic, Slovakia, Hungary, Estonia, Lithuania, Latvia, Romania, Bulgaria, Slovenia, Croatia, Serbia and Montenegro. Besides sales and channel marketing services, we enjoy localizing brand platforms, product assets and support services. Our major strenght is serving as a one stop shop for brands who want to effectivelly approach this diverse territory of more than 15 countries.

Máte zkušenosti s fakturací, administrativou, přípravou objednávek, reklamacemi či zalistováním zboží

Domluvíte se solidně anglicky a máte zájem o práci v back office?

Chcete být součástí menšího týmu lidí, kde nadřízený Vaší práci ocení

Náplň práce:

  • Zpracování a příjem VOC i MOC objednávek
  • Expedice zboží, fakturace
  • Komunikace s obchodními zástupci a zákazníky
  • Řešení reklamací

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost MS Excel
  • Předchozí zkušenost se zákaznickým servisem nebo prací back office minimálně 2 roky
  • Výborná business komunikace v Aj i Čj písemně i slovem
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Znalost práce v prostředí SAP výhodou

Nabízíme

  • Práci v malém, přátelském a dynamickém kolektivu
  • Práci v reprezentativním prostředí pražského Smíchova
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba
  • V případě nutnosti Home Office
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště Praha 5

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.