předvýběr.cz

Technik STK

Zveřejněno 22.06.2021

Pro našeho klienta, společnost DEKRA, poskytující expertní služby v oblasti bezpečnosti a přispívá důležitou měrou k prevenci nehod a ochraně životů v globálním měřítku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technika STK a SME.

Náplň práce

  • provádění technických prohlídek a měření emisí silničních vozidel podle platných oprávnění
  • obsluha technologických a diagnostických zařízení používaných v STK a SME

Požadujeme

  • ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel a odbornou praxi ve výrobě nebo opravě vozidel nejméně v rozsahu 3 let
  • základní znalost práce s MS Office (Word, Excel), e-mail, internet
  • řidičské oprávnění skupin A, B, C, (případně E)
  • organizační schopnosti, analytické myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilita

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • zaměstnání na HPP
  • přátelský pracovní kolektiv
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,…)
  • pracoviště: Praha – Chodovec nebo Kunratice
  • očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody