předvýběr.cz

Odborný referent oddělení realizace

Zveřejněno 06.12.2021

Pro našeho klienta, státem zřízenou organizační složku, která se zabývá realizací výstavby a modernizací součástí dopravně významných vodních cest a dalších staveb nutných pro provoz na vodních cestách, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odborný referent oddělení realizace.

Náplň práce:

  • Řízení realizace investičních akcí/projektů, včetně finanční administrace, řízení a dozorování průběhu realizace projektů
  • Dohled na plnění veškerých povinností a podmínek vyplývajících ze stavebního a vodního zákona a ze závazných postupů a metodik stanovených pro příslušné programy EU či SFDI
  • Řešení souvisejících majetkoprávních vztahů souvisejících s realizací projektů ve fázi po vydání stavebního povolení, veškeré související činnosti, přípravu podkladů pro realizaci převodů majetku následným správcům
  • Spolupráce s orgány státní správy a samosprávy v průběhu realizace projektů
  • Převzetí dokončených staveb v součinnosti s technickým dozorem
  • Odpovědnost za dodržování uzavřených dodavatelských smluv
  • Dohled a kontrola zpracování aktualizace čtvrtletního plánu výdajů projektu
  • Zabezpečování přípravy věcných podkladů k zadání veřejných zakázek na dodavatele projektových prací, dodavatele stavebních prací a technologií
  • Realizace majetkoprávního vypořádání realizované infrastruktury
  • Poskytování součinnosti kontrolním orgánům investičních projektů

Požadujeme:

  • Vzdělání stavebního zaměření
  • Praxe v řízení realizace staveb
  • Základní orientace v oblasti projektů financovaných z fondů EU
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost anglického jazyka
  • Výhodou budou zkušenosti v řízení realizace staveb investora státní, regionální či municipální správy a realizace hydrotechnických staveb

Nabízíme:

  • Plný/částečný pracovní úvazek
  • Pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • Zajímavou práci v centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování a volnočasové aktivity
  • Finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., (12. platová třída)
  • Motivační odměny
  • Vznik pracovního poměru dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 1