předvýběr.cz

Obchodní poradce v regionu Praha 5, Praha 4 & Jižní Čechy

Zveřejněno 21.09.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je největším světovým výrobcem a dodavatelem řízení a pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, markýzy, předokenní rolety a interiérové stínění, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní poradce v regionu Praha 5, Praha 4 & Jižní Čechy.

Náplň práce

  • rozvoj a prodej řešení pro systém elektronických zařízení (pohonů) a automatizačních prvků (ovladačů) ve stínící, vratové a garážové technice včetně inteligentního řízení spojeného s dalšími prvky jako jsou kamery, termostaty, zabezpečovací zařízení a další
  • dosažení měsíčních cílů a ročních strategických cílů
  • přípravy a vykonávání plánů návštěv stávajících a nových zákazníků
  • poskytování technického a prodejního poradenství zákazníkům
  • porozumění trendům, konkurenci a potřebám trhu

Požadujeme

  • obchodní zkušenosti a dovednosti
  • nutností je znalost anglického jazyka (alespoň základní úroveň)
  • dobrého parťáka, jak pro svůj tým, tak napříč celou organizací
  • ochotu pomoci druhým a být pro ně oporou
  • upřímnost k ostatním a vycházet vstříc všem možným nápadům
  • aktivitu v prezentování svých vlastních názorů

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • osobní automobil k privátnímu používání
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • stravenky v hodnotě 110 Kč, plně hrazené
  • příspěvek na penzijní pojištění / multisport
  • výrobky Somfy pro svou potřebu
  • příspěvky na významné soukromé události (svatba, narození dítěte)
  • příspěvek na vzdělávání
  • dobré zázemí
  • společné firemní aktivity
  • místo výkonu práce: Praha 5, Praha 4 a Jižní Čechy