předvýběr.cz

Sales Assistant CZ + AJ

Zveřejněno 13.09.2021

Pro našeho klienta, přední společnost na světovém trhu s ocelí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales Assistant CZ + AJ.

Náplň práce

  • Poskytování administrativní podpory, komunikace se zákazníky a výrobními závody, sledování objednávek v IT systémech
  • Podpora zákaznickému týmu (sledování dodávek, stavu skladů, čerpání úvěrových limitů, platební morálky atd.)
  • Monitoring spokojenosti zákazníků (každodenní kontakt se zákazníkem)
  • Spolupráce se zákaznickým týmem ve všech druzích informací (komunikace s Account Managerem, technickým servisem nebo oddělením zpracování objednávek)

Požadavky

  • Ukončené min. SŠ vzdělání
  • Orientace na zákazníka, komunikace, flexibilita
  • Výborná znalost ČJ slovem i písmem
  • Komunikativní znalost AJ – psaná a mluvená forma (certifikát FCE výhodou)
  • Zkušenosti v oborech jako jsou ekonomika, marketing nebo obchod výhodou
  • Zkušenost z korporátního prostředí výhodou
  • Zkušenost práce se SAP a CRM výhodou

Nabízíme

  • Příležitost pracovat v celosvětově úspěšné ocelářské společnosti a v mezinárodním prostředí
  • Vzdělávání a kariérní příležitosti
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na pojištění a stravování
  • Plat založený na motivačním systému
  • Po zapracování možnost částečné práce z domova (home office)
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze-Karlíně