předvýběr.cz

Pracovník údržby

Zveřejněno 13.09.2021

Pro našeho klienta, výrobní společnost, která se specializuje na výrobu statických a dynamických těsnících prvků z pryže, polyuretanu, teflonu a dalších např. zdravotnických potřeb a produktů pro farmacii, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník údržby.

Náplň práce

  • Kontrola provádění běžné údržby všech strojních zařízení a budovy
  • Provádění malých a středních oprav dle priorit výroby, jejich dokumentace a vyhodnocení
  • Zajišťování servisu u externích dodavatelů
  • Plánování potřeby náhradních dílů a jejich zajištění
  • Zaškolování spolupracovníků
  • Informování nadřízeného o odchylkách od kvality
  • Dodržování pokynů odd. kvality (příručka jakosti, směrnice, instrukce)
  • Dodržování předpisů bezpečnosti práce
  • Odpovědné zacházení s provozními prostředky
  • Jiné případné specifické činnosti dle požadavků nadřízeného
  • Schopnost samostatné práce
  • Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 do 1000 V a výše výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace, znalost řídících systémů strojů
  • Manuální zručnost
  • Aktivní přístup k řešení problému
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Týmový přístup
  • Ochota vzdělávat se
  • Praxe v oboru min. 5 let

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní nadnárodní firmě na plný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení 35 000 – 38 000 Kč dle zkušeností
  • Měsíční pohyblivou finanční složku dle výkonu
  • Kvartální bonus dle výkonu
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Sadská
  • Nástup možný ihned