předvýběr.cz

Elektrotechnik

Zveřejněno 03.03.2019

Pro našeho klienta, který je velkoobchodem mexických potravin a nápojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnik.

Náplň práce

  • Plánování a provádění servisních prohlídek s ohledem na plynulost výroby
  • Opravy strojů, zařízení a veškerých výrobních technologií
  • Zajištění a koordinace externích techniků v případě potřeby
  • Nákup náhradních dílů pro strojní zařízení
  • Evidence a hlídání termínů plánovaných servisních prohlídek budovy externími firmami
  • Návrhy a realizace systémů zvyšující bezpečnost a efektivitu práce
  • Kontrola vedení servisních knih strojích zařízení
  • 1-2 směnný provoz

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Praxe v oboru údržby strojů
  • Zkušenosti v oblasti elektrotechniky, mechaniky a hydrauliky
  • Zkušenosti s plánováním údržby
  • Rychlý, flexibilní člověk s logickým uvažováním
  • Ochota pracovat na 1-2 směny

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Příspěvek na dopravu
  • Mzdové ohodnocení 50 000 Kč
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Nehvizdy