předvýběr.cz

Asistent/ka v advokátní kanceláři

Zveřejněno 31.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z jednou z největších a nejstarších advokátních kanceláří v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka v advokátní kanceláři.

Náplň práce

  • Administrativní a organizační podpora vedení kanceláře v čase 12-21 hodin (flexibilní)
  • Zajištění řádného chodu kanceláře vedení společnosti
  • Organizace a koordinace schůzek
  • Zajištění občerstvení na schůzkách a poradách vedení společnosti
  • Komunikace a spolupráce s ostatními členy sekretariátu advokátní kanceláře
  • Plnění ad-hoc úkolů

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, VŠ není podmínkou
  • Výborná znalost anglického jazyka (běžná komunikace, telefonické rezervace, domlouvání schůzek a obsluha hostů)
  • Předchozí zkušenosti na pozici recepční/asistentky výhodou
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC (Outlook, Word, PowerPoint)
  • Aktivní přístup k práci, flexibilitu, samostatnost, loajalitu,
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Práci na HPP (pracovní doba 12 – 21, flexibilní)
  • Luxusní pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv administrativního oddělení advokátní kanceláře
  • Aktivní využití cizích jazyků
  • Příspěvky na stravování, sportovní vyžití a další benefity
  • Účast na prestižních kulturních akcích
  • Perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Pankrác - blízko metra

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.