předvýběr.cz

VEDOUCÍ FARMY SPOJENÁ S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA

Zveřejněno 22.11.2021

Pro našeho klienta, moderní rodinnou farmu vybavenou novou technikou provozující pouze rostlinnou výrobu, na cca 3 tis. hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENÁ S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA.

Pracovní náplň:

  • Organizace polních prací
  • Řízení týmu 10 traktoristů
  • Kontrola porostů řepky, pšenice a hrachu
  • Spolupráce s majiteli na rozhodovacích a plánovacích procesech v rámci péče o porosty řepky, pšenice a hrachu

Požadavky:

  • Zájem o práci v zemědělství
  • Zkušenost v oboru na obdobné pozici
  • Řídící a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práce na HPP, možný nástup ihned
  • Postupné zaučení od dosavadního agronoma
  • Možnost služebního bytu nebo domku
  • Služební automobil, počítač a telefon
  • Školení a vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost delšího neplaceného volna
  • Závodní stravování
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Farma sídlí v moderním areálu s veškerým komfortem v Podbořanech